BYT
/
Úspešne predaná

11/2022: 1-IZB. BYT – TRENČIANSKA TEPLÁ

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

98 900 €

Výmera

40 m²
Počet izieb
1
Parkovanie
1
Cena
98 900 €
Poschodie
0
Výmera
40 m²
Lokalita
Trenčín

Vila Štefánik ponúka novým vlastníkom bývanie v siedmych, rôzne veľkých bytoch na troch podlažiach bez výťahu.
Len jeden byt má však svoj samostatný vstup priamo z dvora a hneď pod oknom záhradku. Ide o presvetlený jednoizbový byt s výmerou 39,69 m2, v ktorej je zahrnutá vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa, väčšia kuchyňa a veľkorysá izba s vysokým stropom.

Stačí si ho dozariadiť a verím, že tento byt aj s vonkajším priestorom a parkovacím miestom v uzatvorenom dvore poskytne veľmi príjemný domov svojim novým majiteľom.

Vila Štefánik predstavuje jedinečné, štýlové bývanie v asi najkrajšom dome v Trenčianskej Teplej, ktorý sa stal príťažlivým bodom tejto lokality po práve dokončenej kompletnej rekonštrukcii. Byty sa predávajú dokončené do štádia holobyt.
Trenčianska Teplá sa nachádza len 6 km od kúpeľného mesta Trenčianske Teplice a 10 km od krajského mesta Trenčín.
V dosahu 500 m je dostupná prakticky všetka občianska vybavenosť. Bezproblémové dochádzanie na všetky smery budete mať nielen autom či vlakom, ale kľudne aj bicyklom a do kúpeľov sa v lete môžete odviezť historickou električkou.

Viac
Dobrá dostupnosť MHD
Malý bytový dom
Občianska vybavenosť
Parkovacie miesto
Tehlový bytový dom
Uzavretý areál
Všetky inzeráty makléra
Gabriela Likavská
Oblasť realít ma vždy veľmi zaujímala a navyše som sama viac krát menila bývanie. Keď sme sa naposledy presťahovali z bytu do domu, prišla do toho aj zmena zamestnania po rokoch práce v medzinárodnej spoločnosti. Spojila som tak moje osobné aj pracovné skúsenosti z obchodu, financií, či práce s ľuďmi, a v tejto profesii ma najviac teší a motivuje, že môžem reálne pomáhať klientom napĺňať ich predstavy o ideálnom bývaní či investičných zámeroch. Z vlastných skúseností viem, že mať pri sebe spoľahlivého partnera pri náročných rozhodnutiach sa určite oplatí.