BYT
/
Úspešne predaná

12/2022: 2-IZB. BYT – TRENČIANSKA TEPLÁ

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

104 900 €

Výmera

43 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
104 900 €
Poschodie
1
Výmera
43 m²
Lokalita
Trenčín

Ďalší pekný byt vo Vile Štefánik v Trenčianskej Teplej už má svojho majiteľa.
Je to jediný byt vo Vile, ktorý sa predával v štandarde, takže už mal okrem podlahy dokončenú aj kúpeľňu a interiérové dvere. Navyše k nemu prislúcha malý sklad v rámci príjemnej celkovej výmery 43 m2. Nachádza sa 2. nadzemnom podlaží s vysokými stropmi, orientovaný na dve svetové strany, takže z kuchyne je možné vidieť aj do dvora na budúcu vlastnú záhradku. Parkovacie miesto je tiež súčasťou ceny, tak ako pri všetkých bytoch vo Vile Štefánik.
O tento byt od začiatku ponuky asi najväčší záujem a bol v podstate stále rezervovaný pre zájemcov, ktorí si potrebovali preveriť financovanie. Nakoniec sa to úspešne podarilo mladému pánovi a nový majiteľ si ešte stihol prevzal kľúče tesne pre sviatkami. Želáme príjemné bývanie.

Vila Štefánik predstavuje jedinečné, štýlové bývanie v asi najkrajšom dome v Trenčianskej Teplej, ktorý sa stal príťažlivým bodom tejto lokality po práve dokončenej kompletnej rekonštrukcii. Byty sa predávajú dokončené do štádia holobyt.
Trenčianska Teplá sa nachádza len 6 km od kúpeľného mesta Trenčianske Teplice a 10 km od krajského mesta Trenčín.
V dosahu 500 m je dostupná prakticky všetka občianska vybavenosť. Bezproblémové dochádzanie na všetky smery budete mať nielen autom či vlakom, ale kľudne aj bicyklom a do kúpeľov sa v lete môžete odviezť historickou električkou.

Viac
Dobrá dostupnosť MHD
Kompletná rekonštrukcia
Malý bytový dom
Občianska vybavenosť
Parkovacie miesto
Tehla
Uzavretý areál
Všetky inzeráty makléra
Gabriela Likavská
Oblasť realít ma vždy veľmi zaujímala a navyše som sama viac krát menila bývanie. Keď sme sa naposledy presťahovali z bytu do domu, prišla do toho aj zmena zamestnania po rokoch práce v medzinárodnej spoločnosti. Spojila som tak moje osobné aj pracovné skúsenosti z obchodu, financií, či práce s ľuďmi, a v tejto profesii ma najviac teší a motivuje, že môžem reálne pomáhať klientom napĺňať ich predstavy o ideálnom bývaní či investičných zámeroch. Z vlastných skúseností viem, že mať pri sebe spoľahlivého partnera pri náročných rozhodnutiach sa určite oplatí.