BYT
/
Úspešne predaná

2/2024 RUŽINOV

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

0 €

Výmera

63 m²
Počet izieb
3
Cena
0 €
Poschodie
2
Výmera
63 m²
Lokalita
Ružinov

Predaj bytu.
Ak potrebujete vyriešiť predaj do určitého dátumu, tak ste zaručene pod tlakom či sa to vôbec podarí. Obzvlášť ak potrebujete maximalizovať cenu kvôli kúpe novej nehnuteľnosti.
Presne takýto problém riešila mladá rodina, ktorá zložila rezervačnú zálohu za dom, ktorý potrebovali doplatiť do určitého dátumu.
Predaj bol náročný a dlhý. Už, keď sa nám podarilo zaujať záujemcu, nepodarilo sa nám ho pretaviť na kupcu. Nakoniec sa nám to však podarilo, vďaka marketingu a obchodným zručnostiam. Našli sme kupujúcu, ktorá hľadala presne to, čo sme my predávali. Kupujúca mala komplikovanejšiu situáciu, pretože zároveň predávala svoj byt. Museli sme sa prispôsobiť obom procesom, aby kupujúca neostala bez domova a moji kupujúci neprišli o rezervačnú zálohu na ich dom. Samozrejme, že sme našli spoločnú reč a všetko dobre dopadlo.

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Jakub Kozmon
Riešime bývanie nie je iba o nehnuteľnostiach. Je to aj o vás a vašom príbehu. O príbehu, ktorý sa skrýva za každým rozhodnutím riešiť bývanie a ktorý spojí naše cesty. Mojou prioritou je porozumieť vašim požiadavkám a nájsť spoločnú cestu, po ktorej vás prevediem bez starostí a pochybností. Verím, že naša spolupráca bude pre vás prínosom.