BYT
/
Na predaj

2-3. IZB. BYT, STARÝ SMOKOVEC

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

229 900 €

Výmera

68 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
0
Cena
229 900 €
Poschodie
2
Výmera
68 m²
Lokalita
Poprad

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v pôvodnom stave s úžitkovou plochou 67,6 m², ktorý je vhodný ako investícia s možnosťou premeny na 3-izbový byt. Súčasťou bytu sú 2 balkóny s orientáciou na juh a sever, pridávajúce príjemný pocit otvoreného priestoru a možnosť vychutnať si krásne výhľady na Slavkovský štít počas každej kávy. Byt sa nachádza v malom a útulnom tehlovom bytovom dome na 2. poschodí zo 3, čo zaručuje ideálnu polohu pre pohodlné bývanie.
Okná sú už vymenené za plastové, čo spolu s takmer kompletnou rekonštrukciou elektrickej inštalácie (okrem jednej izby) prináša novému majiteľovi menej starostí s úpravami. Byt sa pýši aj pôvodnými drevenými parketami v izbách, ktoré očaria každého milovníka autenticity. Výhodou tejto ponuky je aj vlastný plynový kotol, čo umožňuje nezávislú reguláciu kúrenia.
Prítomnosť 2 veľkých pivníc s celkovou rozlohou cca 13,5 m² poskytuje dostatok úložného priestoru pre všetky sezónne potreby alebo hobíky. Byt ponúka možnosti úprav podľa vlastných predstáv: či už je to vytvorenie ďalšej izby, inštalácia krbu pre útulné zimné večery, alebo pridanie druhej kúpeľne pre väčší komfort.
Poloha bytu je skutočným plusom. Len 3 minúty autom či 10 minút pešo delí budúceho majiteľa od srdca Starého Smokovca s kompletnou občianskou vybavenosťou. A kto preferuje verejnú dopravu, zastávka električky Sibír je vzdialená len 70m. Byt je ponúkaný bez ťiarch, pripravený na okamžitú prerábku a prispôsobenie podľa vlastných predstáv.
Nenechajte si ujsť príležitosť na kúpu tohto bytu s neobmedzeným potenciálom v obľúbenej oblasti. Príďte si ho pozrieť a predstavte si svoj nový domov alebo víkendovo/prázdninové bývanie práve tu.

Viac
Balkón
Bez ťarchy
Pôvodný stav
S výhľadom
Všetky inzeráty makléra
Tomáš Brejčák
Verím, že poslaním realitného makléra nie je ohurovať, ale sprostredkovať v prvom rade obhliadku a neskôr aj prevod nehnuteľnosti tak, aby všetko išlo hladko a akoby prirodzene. Vždy sa snažím vcítiť sa do role ako predávajúceho tak aj kupujúceho a podľa možností a okolností im obom spríjemniť tento zážitok.