BYT
/
Na predaj

2-izb. byt – BA Staré Mesto

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

280 000 €

Výmera

63 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
280 000 €
Poschodie
1
Výmera
63 m²
Lokalita
Bratislava, Staré Mesto

Ponúkame slnečný 2-izb. byt na 1. poschodí – vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta na konci ulice Bartókova. Tehlový bytový dom je z r. 2003, zateplený v r. 2018.
Obývačka je spojená s kuchyňou. V kuchyni všetky spotrebiče (plynový sporák, rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou). Výnimočne priestranná je kúpeľňa s vaňou až (9m2) s elektrickým radiátorom. V obývačke veľká poschodová posteľ – využiteľná pre dieťa, prípadne pre návštevu. Benefitom je veľká loggia na posedenie aj na pestovanie kvetov či byliniek – s príjemnými výhľadmi.
Ideálna orientácia – JZ.
V byte je plynový kotol – vykurovanie a ohrev teplej vody – náklady iba vo výške skutočnej spotreby a nevyhnutná klimatizácia.
Mesačné náklady – 100,- €/2 osoby (správca)
S bytom sa predáva jedno parkovacie miesto v spoločnej garáži – 30.000,-
Výborná lokalita Starého Mesta – skvelá dostupnosť na všetky smery – Mudroňova, Patrónka, cez Mlynskú dolinu na diaľničný obchvat (na všetky smery – Brno, Viedeň, Žilina, Maďarsko). Pre voľný čas a relax – je nabližší Horský park, neďaleká Železná studienka.

Viac
Klimatizácia
Lodžia
Malý bytový dom
Okamžité nasťahovanie
Optický internet / TV
Parkovacie miesto
Podzemné parkovanie
S výhľadom
Tehlový bytový dom
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Jana Homolková
Rovnako ako pre väčšinu ľudí, môj domov je mojím najväčším aktívom. Je to oveľa viac, než investícia, je to miesto, kde vyrastajú moje deti. Viem, že ľudia majú veľa emócií previazaných do svojich domovov. To je dôvod, prečo venujem toľko pozornosti na pochopenie potrieb mojich klientov, keď sa na mňa obrátia s požiadavkou na kúpu bytov, či domov.