BYT
/
Na predaj

2-IZB. BYT – CENTRAL, TO

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

165 200 €

Výmera

65 m²
Počet izieb
2
Cena
165 200 €
Výmera
65 m²
Lokalita
Topoľčany

Polyfunkčný dom Centrál predstavuje moderné a elegantné bývanie v samom srdci mesta, ponúkajúce obyvateľom jedinečnú kombináciu výnimočnosti a praktickosti. CENTRAL je stavba s nízkymi mesačnými nákladmi, čo znamená nielen moderné bývanie, ale aj zodpovedný prístup k životnému prostrediu. Výťah zo suterénu zabezpečuje pohodlný prístup do bytov, a parkovanie je riešené nielen v suteréne, ale aj vonku v blízkosti budovy.

Dvojizbové byty v CENTRALe sú dostupné v dvoch veľkostiach, pričom oba typy sú navrhnuté s dôrazom na priestrané mestské bývanie. V najväčšej dennéj časti spojujú kuchyňu, jedáleň a obývačku, pričom jeden z variantov disponuje špajzou. Samostatné toalety a priestor na vstavané šatníky sú samozrejmosťou, zatiaľ čo východ na balkón je orientovaný na juhozápad, čo umocňuje príjemnú atmosféru.

• Priestranná dispozícia
• Balkón
• Pivničná kobka
• Podlahové kúrenie
• Predpríprava na klimatizáciu
• Predpríprava na vonkajšie žalúzie
• Prevedenie štandard ( laminátové podlahy, interiérové dvere, obklady-dlažby-sanita v kúpeľni a WC )
• Výťah
• Vykurovanie tepelným čerpadlom
• Samospráva

Výhody centrálnosti CENTRALu sa prejavujú aj v okolí, kde obyvatelia nájdu kaviarne, reštaurácie, kozmetické salóny či štátne inštitúcie. Život na námestí, v blízkom parku alebo vo fitku je tak len krôčik od domova.

Začiatok výstavby : MÁJ 2024
Kolaudácia: AUGUST 2025

CENA BYTU v PREVEDENÍ ŠTANDARD: od 165 200 Eur
Garážové parkovacie miesto: 20 800 Eur
Vonkajšie parkovacie miesto: 10 800 Eur.

Pri rezervácii bytu do MÁJA 2024 dostávate 20% zľavuna parkovacie miesto + ďalších 20% dostanete zľavu pri platbe z vlastných zdrojov.

Viac
Balkón
Centrum mesta
Klimatizácia
Malý bytový dom
Možnosť dispozičnej zmeny
Nízke prevádzkové náklady
Nízkoenergetický dom
Novostavba
Optický internet / TV
Parkovacie miesto
Pivnica
Plastové okná
Podlahové kúrenie
Všetky inzeráty makléra
Lucia Grmanová
Vďaka dlhoročnej znalosti tejto lokality som pripravená byť vaším dôveryhodným konzultantom v oblasti realít. Môžete si byť istý, že na svojej strane budete mať správne skúseného vyjednávača, ktorý vás bude zastupovať pri predaji vašej nehnuteľnosti. Pre každú nehnuteľnosť, ktorú uvádzam na trh, mám plán. Som vždy naladená s vami konzultovať, klásť správne otázky a čo je najdôležitejšie, počúvať vaše potreby. Potom skombinujem svoju vášeň pre styling, metodiku predaja a najmodernejšie marketingové techniky, aby som poskytla komplexné riešenie, ktoré je zamerané na dosiahnutie prémiového výsledku a nenechá absolútne nič na náhodu.