BYT
/
Na predaj

2 izb. byt Gabajova ul. Žilina

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

129 000 €

Výmera

55 m²
Počet izieb
2
Cena
129 000 €
Poschodie
10
Výmera
55 m²
Lokalita
Žilina

Tento byt o rozlohe 55m2 sa nachádza na 10.poschodí na Gabajovej ulici na sídlisku Hliny VII. Byt je po dávnejšej rekonštrukcii, má murované jadro a plastové okná. V izbách sú pôvodné parkety, ktoré sú miestami prekryté laminátovou podlahou. Vo vstupnej chodbe a kuchyni je na podlahe linoleum.
Zo vstupnej chodby môžete vojsť do kuchyne s väčšou jedálňou alebo priamo do izby. Táto izba bola jednoduchou úpravou rozdelená na dve častí (obývaciu a spálňu) a druhá samostatná izba slúžila ako detská izba. Na balkón sa vychádza z obývacej izby a zaujme svojimi jedinečnými výhľadmi na mesto a jeho okolie.
Byt sa nachádza neďaleko ZŠ Javorku, Terno, Billa, Lekáreň a zástavka MHD. Pešia dostupnosť do centra Žiliny je cca 15 minút (1km)
V prípade záujmu alebo pre viac informácii ma neváhajte kontaktovať.

Viac
Balkón
Bez ťarchy
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Okamžité nasťahovanie
Optický internet / TV
Pivnica
Plastové okná
Plynový sporák
S výhľadom
Slnečný
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Ivana Lišháková
Moja práca bola pre mňa vždy veľmi dôležitá. Musela byť záľubou, prácou ale aj poslaním. Toto všetko som našla v práci realitného makléra. Byť súčasťou tímu s dlhoročnými skúsenosťami a pracovať s tými najlepšími v oblasti realít je to, čo ma baví a motivuje. A práve vám ponúkam svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a starostlivosti o zákazníka. Vy mi poviete, ako vám môžem v oblasti realít pomôcť, spolu čo najpresnejšie zadefinujeme vaše požiadavky a ja urobím všetko preto, aby som pre vás našla to, čo v oblasti realít hľadáte. Spokojnosť zákazníka je to prečo túto prácu robím. Verím, že sa rozhodnete správne a v prípade, že vo vašom živote nastane takáto špeciálna situácia, budete ma kontaktovať. Získate spoľahlivého partnera, ktorému môžete dôverovať a ktorý vám pomôže sa správne rozhodnúť.