DOM
/
Úspešne predaná

12/2021 2-izb. RD, Strečno – Žilina

Typ

DOM

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

105 000 €

Výmera

85 m²
Počet izieb
2
Cena
105 000 €
Poschodie
1
Výmera
85 m²
Lokalita
Žilina

Oslovila ma bývalá klientka, aby som jej pomohol s predajom domu. Predaj tejto nehnuteľnosti bol náročnejší vzhľadom k tomu, že prístup k domu bol riešený cez spoločný dvor so susedom. Táto skutočnosť odrádzala nemalú časť záujemcov. Napokon nehnuteľnosť oslovila miestneho obyvateľa, ktorý ju kúpil investične.
Obec Strečno sa nachádza na rozhraní Turčianskej a Žilinskej kotliny v mieste prechodu rieky Váh cez pohorie Malá Fatra. Krásna príroda spolu s dvoma susediacimi hradmi tvoria výnimočný obraz v rámci Slovenska.

Viac
Bez ťarchy
Komora
Napojenie na všetky IS
Okamžité nasťahovanie
Tichá lokalita
Všetky inzeráty makléra
Róbert Pilárik
V obchode sa pohybujem už niekoľko rokov. Reality ma chytili za srdce približne pred tromi rokmi. To čo ma na tejto profesii nesmierne baví je spoznávanie nových ľudí a rozmanitosť práce, pretože každý obchod je niečím iný. Pre každého človeka je rozhodnutie nájsť si nové bývanie jedno zo zásadných životných rozhodnutí a preto pristupujem k tejto práci s veľkou vážnosťou a zodpovedne. V realitnej kancelárii RB sa snažíme robiť veci inak, ľudsky, inovatívnejšie a chceme, aby mal klient pri riešení svojho bývania pozitívny zážitok.