DOM
/
Na predaj

2-izb. chalupa, Bzince pod Javorinou

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

73 000 €

Výmera

1 302 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
73 000 €
Poschodie
0
Výmera
1 302 m²
Lokalita
Nové Mesto nad Váhom

Ponúkame na predaj unikátnu chalupu v malebnom prostredí, konkrétne na adrese Bzince pod Javorinou 27, v radovej zástavbe dýchajúcej históriou a pohodou. Táto tradičná nehnuteľnosť postavená v roku 1903 z nepálenej tehly, napriek svojmu veku ponúka pohodlie bez potreby náročných rekonštrukcií a opráv.

Milovníci chalupárčenia sa môžu realizovať na celkovej výmere pozemku 1302 m², ktorý je udržiavaný a vizuálne pôsobivý pozemok oplývajúci množstvom ovocných stromov. Stavba zahŕňa dve priestranné izby, každú o veľkosti 18 m² v hlavnej časti domu, doplnené o prístavbu z pálenej tehly s potenciálom dielne či ďalšieho útulného miesta na relax.

Dostupné sú všetky hlavné energetické zdroje – elektrina, verejný vodovod a plyn. Kúrenie zabezpečuje elektrický ohrievač. Aj keď je chalupa vybavená suchým WC umiestneným za stodolou, jedná sa o autentický element, ktorý umocňuje vidiecky šarm celého miesta. Stodola spolu s vedľajšou prístavbou, i keď v súčasnosti vyžaduje opravy, ponúka široké spektrum využitia, od úložných priestorov až po možnosti adaptácie na ďalšie bývanie či hobby priestor.

Táto chalupa je skutočne ideálnym miestom na uniknutie pred mestským ruchom, poskytujúc neopakovateľnú možnosť tráviť pokojné víkendy a voľný čas uprostred idylických scenérií s nekonečnými možnosťami pestovania a vychutnávania si čerstvých plodov priamo zo záhrady.

Pokiaľ hľadáte miesto s dušou, charakterom a množstvom potenciálu na realizáciu vlastných snov, tento dom je pre vás tou správnou voľbou.

Ak hľadáte novú nehnuteľnosť a zároveň potrebujete predať tú svoju, spýtajte sa nás nezáväzne za koľko ju od vás vieme okamžite odkúpiť:

Vymeňte svoje staré bývanie

Viac
Historická budova
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Vladimír Gábor
Rukami mi prešli desiatky nehnuteľností. Predával a kupoval som pre klientov nehnuteľnosti v Trenčíne, Novej Dubnici, Bánovciach nad Bebravou, Adamovských Kochanovciach, Beckove, Trenčianskych Stankovciach a na mnohých ďalších miestach. Mojim cieľom je hladký predaj bez stresov a úplný prehľad klienta o transakcii v každom čase predaja. Profesionálne spracovanie marketingu považujem za samozrejmosť. Ako fanúšik technológií používam pri svojej práci nielen Matterport na 3D skenovanie nehnuteľností, ale pri cenových analýzach aj asistenciu umelej inteligencie, skripty a automatizácie. Mám vyvinuté vlastné, originálne postupy, ktoré mi umožňujú byť o krok vpred. Som vám kedykoľvek k dispozícii osobne aj telefonicky.