fbpx
BYT
/
Na predaj

3-izb. byt – BA, Vinohrady

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

285 000 €

Výmera

92 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
2
Cena
285 000 €
Poschodie
1
Výmera
92 m²
Lokalita
Nové Mesto

Tento elegantný byt s terasou prebehol náročnými stavebnými úpravami pod taktovkou architekta, vďaka čomu sa môže popýšiť jeho vysokokvalitným prevedením a značkovým dizajnom, ktorý ocení každý, kto má vkus. Nový majiteľ sa môže tešiť na kompletné zariadenie a nábytok na mieru, komfortné podlahové kúrenie a klimatizáciu, exteriérové žalúzie a alarm pre pocit bezpečia a v neposlednom rade na terasu a zeleň v uzavretom areáli, ktoré vedia poskytnúť vysoko nadštandardné, ale najmä pokojné bývanie.
Základné parametre: podlahová plocha bytu 92,17 m2 vrátane pivnice 2,84 m2 + balkón s terasou 41,18 m2. K bytu sa dokupujú 2 parkovacie miesta, cena za jedno je 12000 €.

Viac
Balkón
Detské ihrisko
Exteriérové žalúzie
Klimatizácia
Luxusné zariadenie
Nadštandardné materiály
Navrhnutý interiérovým architektom
Nízkoenergetický dom
Novostavba
Pivnica
Podlahové kúrenie
S výhľadom
Slnečný
So zariadením
Tehla
Terasa
Uzavretý areál
Veľkoplošné okná
Vlastné kúrenie
Vzduchotechnika
Zabezpečovací systém
Všetky inzeráty makléra
Martina Hornáčková
Kto ma pozná, vie, že svoju prácu milujem. Do každého obchodu sa púšťam s plným nasadením a cieľom doviesť ho do úspešného konca, nech ide o akokoľvek náročný prípad. Motivujú ma pozitívne reakcie a spokojnosť mojich klientov a teší ma rozmanitosť, ktorú do obchodu prinášajú ľudia a nehnuteľnosti svojou jedinečnosťou. Pre mňa sú reality celoživotnou profesiou, mojím životným štýlom.