BYT
/
Úspešne predaná

06/2021 – BA, Podunajské Biskupice

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

156 000 €

Výmera

65 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
1
Cena
156 000 €
Poschodie
1
Výmera
65 m²
Lokalita
Bratislava, Podunajské Biskupice

Pri tomto obchode som sa s predávajúcimi fyzicky nikdy nestretol, nakoľko nežijú v Bratislave. Na základe našich technických možnosti sme celý proces riešili digitálne a do Bratislavy prišli len na finálny popis zmlúv, pri ktorom ma nakoniec zastúpila kolegyňa, keďže som bol odcestovaný.
Už po našom prvom telefonáte mi majitelia prejavili plnú dôveru a celý obchod od stanovenia predajnej ceny (paradoxne výrazne vyššia ako očakávali), cez marketing až po prípravu zmlúv a prevody, nechali na mňa a oplatilo sa. V rekordne krátkom čase (po prvom kole obhliadok) som našiel vhodného kupujúceho. Obchod prebehol bez problémov a predčil očakávania majiteľov.

Viac
Detské ihrisko
Dobrá dostupnosť MHD
Garážové státie
Ideálna orientácia
Klimatizácia
Lodžia
Nízke prevádzkové náklady
Novostavba
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Optický internet / TV
Plastové okná
Slnečný
So zariadením
Tehlový bytový dom
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Jana Homolková
Rovnako ako pre väčšinu ľudí, môj domov je mojím najväčším aktívom. Je to oveľa viac, než investícia, je to miesto, kde vyrastajú moje deti. Viem, že ľudia majú veľa emócií previazaných do svojich domovov. To je dôvod, prečo venujem toľko pozornosti na pochopenie potrieb mojich klientov, keď sa na mňa obrátia s požiadavkou na kúpu bytov, či domov.