BYT
/
Na predaj

3-izb. byt – BA, Staré Mesto

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

635 000 €

Výmera

149 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
1
Cena
635 000 €
Poschodie
1
Výmera
149 m²
Lokalita
Bratislava, Staré Mesto

Bezkonkurenčná poloha
Byt sa nachádza v lokalite Starého Mesta, ktorá kombinuje bezkonkurenčné výhody mobility autom, garážového parkovania priamo v dome a rýchlej dostupnosti do pešej zóny. Atraktivitu zvyšuje umiestnenie pri hradnej záhrade, ktorá je dostupná len cez cestu, ale zároveň aj okamžitý prístup na most SNP a priľahlé obchvaty. Ikonická Zámocká ulica poskytuje napriek svojej bezprostrednej blízkosti s úplným centrom pohodlné a pokojné rodinné bývanie.

Nekompromisné parametre
Aj keď lokalita býva prvoradá, pri kúpe sa sledujú aj ďalšie parametre, ktoré sú podobne nemenné a dôležité. A táto nehnuteľnosť ich má. Byt ohúri štedrou podlahovou plochou, na ktorej sa rozprestiera vzdušná a nerušivá dispozícia. Má 2 väčšie lodžie (11,52 m2 + 6,36 m2), pričom výstup na exteriér má každá izba. Vďaka tomu, že je bytový dom postavený len v roku 2003, samozrejmosťou je výťah a garážové parkovanie v suteréne. Je postavený vo svahu, takže aj keď sa byt sa nachádza len na 1.poschodí/4, reálne je na úrovni druhého poschodia.

Vysoký nadštandard
Aj keď je bytový dom stále “mladý”, samotný byt prešiel pred 5 rokmi pre zvýšenie štandardu bývania kompletnou obnovou. Premenou prešiel celý byt vrátane nových okien s 3-sklami a v každej izbe klimatizácia. Dizajn je nadčasový a elegantný. Zaujímavosťou je tiež potenciál zmeny na 4-izbový byt predelením jednej zo spální. Bytový dom je v dobrom stave, navyše sa plánuje revitalizácia jeho exteriéru.

Cena: byt 635.000,- EUR a garážové státie 35.000,- EUR

Viac
Bezbariérový
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť MHD
Garážové státie
Klimatizácia
Kompletná rekonštrukcia
Lodžia
Možnosť dispozičnej zmeny
Novostavba
Občianska vybavenosť
Okamžité nasťahovanie
Optický internet / TV
Slnečný
Tehla
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Martina Hornáčková
Kto ma pozná, vie, že svoju prácu milujem. Do každého obchodu sa púšťam s plným nasadením a cieľom doviesť ho do úspešného konca, nech ide o akokoľvek náročný prípad. Motivujú ma pozitívne reakcie a spokojnosť mojich klientov a teší ma rozmanitosť, ktorú do obchodu prinášajú ľudia a nehnuteľnosti svojou jedinečnosťou. Pre mňa sú reality celoživotnou profesiou, mojím životným štýlom.