fbpx
BYT
/
Na predaj

3-IZB. BYT, BA – STARÉ MESTO

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

439 000 €

Výmera

77 m²
Počet izieb
3
Cena
439 000 €
Poschodie
5
Výmera
77 m²
Lokalita
Bratislava, Staré Mesto

Ponuka exkluzívneho 3-izbového bytu v čerstvo skolaudovanej novostavbe priamo pod Bratislavským hradom. Novostavba na Konventnej ulici predstavuje súčasnú architektúru, ktorá ale zároveň skvelo reaguje na historický kontext miesta. Stavba bola nominovaná na prestížne architektonické ceny vďaka svojej architektúre, kvalite stavby a nadčasovosti.
V blízkom okolí domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – reštaurácie, kaviarne, školy, škôlky, obchody a pešia zóna je vzdialená len 3 minúty chôdzou.
Byt je kompletne zariadený interiérovým dizajnérom. Z obývacej izby s kuchyňou, ktorá má viac ako 30 m2 je vstup na menšiu terasu a obe spálne majú vlastný balkón.
Byt disponuje celkovou plochou 88 m2, z toho byt 74 m2, terasa o výmere 7 m2, dva balkóny 2x 2 m2 a pivnica s rozlohou 3 m2. Možnosťou je aj kúpa alebo prenájom parkovacieho miesta priamo v budove. Byt je kúpou voľný ihneď.

Viac
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť MHD
Luxusné zariadenie
Novostavba
Pivnica
Terasa
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Erika Hofmeisterová
Počas štúdia na Slovensku aj v zahraničí som dlho uvažovala o mojom smerovaní a práci, ktorá by ma napĺňala a bavila. Aj vďaka vysokej škole zameranej na business, manažment a obchod som si uvedomila, že práve svet realít je to, v čom by som vedela napredovať a využívať svoje schopnosti. Práca v realitách nie je stereotypom a každý deň so sebou prináša niečo nové. Som pripravená byť tu pre vás a pomôcť vám pri napĺňaní vašich očakávaní. Práca s ľuďmi ma robí šťastnou a obohacuje nielen mňa, ale aj ľudí okolo. Vážim si, že som dostala príležitosť pracovať v tíme profesionálov s lojálnym prístupom a dlhodobými víziami. Ak robíte to, čo vás baví a napĺňa, odzrkadľuje sa to aj na vašich dosiahnutých výsledkoch. Už teraz sa neviem dočkať na stretnutie s vami.