BYT
/
Na prenájom

3-IZB. BYT – MEXIKO, TOPOĽČANY

Typ

BYT

Ponuka

Na prenájom

Cena

850 € / mes.

Výmera

80 m²
Počet izieb
3
Cena
850 € / mes.
Poschodie
5
Výmera
80 m²
Lokalita
Topoľčany

Na prenájom moderný trojizbový byt v novostavbe Colorhouse I. na obľúbenom sídlisku Mexiko v Topoľčanoch. Tento strešný byt disponuje priestrannou terasou o rozlohe 50 m², ktorá poskytuje nádherný výhľad a ideálne miesto na oddych či stretnutia s priateľmi.
Byt je kompletne zariadený a pripravený na okamžité nasťahovanie. Nájdete v ňom moderný nábytok, kvalitné spotrebiče a všetko potrebné vybavenie, ktoré zaručuje komfortné bývanie. Dispozícia bytu zahŕňa dve spálne, obývaciu izbu s kuchyňou, šatník, kúpeľňu a samostatné WC.
Lokalita je ideálna pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie v blízkosti centra mesta. Vďaka výbornej dostupnosti je centrum Topoľčian vzdialené len pár minút chôdze, kde nájdete všetku občiansku vybavenosť vrátane obchodov, reštaurácií, kaviarní a kultúrnych zariadení.

Prenájom 850,- eur/mesiac
Depozit 1.700,- eur
Minimálna dĺžka nájmu 1 rok.

Viac
Terasa
Všetky inzeráty makléra
Tamara Šafranková
Nie každý má tú možnosť sa v práci môcť tak rôznorodo zapájať do procesu, a byť súčasťou tímu značky, na ktorú sme hrdí. Mojou prácou je odbremeniť kolegov od administratívy, byť súčasťou projektov, komunikovať s úradmi, byť v teréne s dronom v ruke či pripravovať homestaging. Spokojný klient a pripravený maklér v našej fullservisovej kancelárii je aj môj výsledok. Som Tamara, prvá tvár, ktorú u nás stretnete, ako vstúpite.