DOM
/
Na predaj

3-izb. dom – Blesovce

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

213 000 €

Výmera

170 m²
Počet izieb
3
Cena
213 000 €
Výmera
170 m²
Lokalita
Topoľčany

Veľký pozemok plný ovocných stromov k rodinnému domu v tichej lokalite prirodzene patrí. Táto nehnuteľnosť sa nachádza v malej obci Blesovce a má charakter víkendového domu, zároveň je však vhodná aj na celoročné bývanie. Majitelia ju najprv obývali celoročne, teraz ju využívajú hlavne v lete pre kľud, slnečnú terasu a bazén. Dom rekonštruovali a prisôsobovali životným situáciam od roku 2001 na základe ktorých pristavali k hlavnému 2 izbovému domu veľkú kúpeľnu a samostatnú 1 izbovú bytovú jednotku s komletným vybavením. Prístavba môže slúžiť ako zázemie pre prestrešenú terasu, alebo ako samostatný byt. Parkovanie vyriešili garážou spolu s prístreškom, kde zaparkujete 2 autá. Pre uskladnenie sezónnej techniky sú na pozemku 2 samostatné sklady. Okrem zariadenia a elektroniky ostáva k nehnuteľnosti aj kompetná záhradná technika ( napr. úlne nový záhradný traktor kúpený túto zimu) a rôzne zariadenia pre pohodlnú údržbu domu a okolia.

Celý pozemok má výmeru 2400 m2, je tu plynové ústredné kúrenie, studňa, alarm a veľa iných benefitov. Prídite sa presvedčiť.

Viac
Alarm
Bazén
Bez ťarchy
Garážové státie
Kompletná rekonštrukcia
Pivnica
Plastové okná
Podlahové kúrenie
Skladový priestor
Studňa
Terasa
Tichá lokalita
Vymenená elektroinštalácia
Všetky inzeráty makléra
Lucia Čuziová
Vďaka dlhoročnej znalosti tejto lokality som pripravená byť vaším dôveryhodným konzultantom v oblasti realít. Môžete si byť istý, že na svojej strane budete mať správne skúseného vyjednávača, ktorý vás bude zastupovať pri predaji vašej nehnuteľnosti. Pre každú nehnuteľnosť, ktorú uvádzam na trh, mám plán. Som vždy naladená s vami konzultovať, klásť správne otázky a čo je najdôležitejšie, počúvať vaše potreby. Potom skombinujem svoju vášeň pre styling, metodiku predaja a najmodernejšie marketingové techniky, aby som poskytla komplexné riešenie, ktoré je zamerané na dosiahnutie prémiového výsledku a nenechá absolútne nič na náhodu.