BYT
/
Úspešne predaná

9/2021: 4-izb. byt – Trenčín

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

116 000 €

Výmera

77 m²
Počet izieb
4
Cena
116 000 €
Poschodie
3
Výmera
77 m²
Lokalita
Trenčín

Rýchly predaj do mesiaca, ako bolo objednané 🙂, sa podaril. Klient však okrem toho potreboval nájsť kupcu, ktorý by ho ponechal v bate naďalej, formou prenájmu ďalší rok, pretože mu nadväzovala dostavba rezervovaného domu v Trenčíne. To sa nám podarilo a vyhol sa tak nutnosti sťahovať celú rodinu do iného bytu, kde by prečkal dostavbu domu.

Slnečný 4-izbový byt sa nachádza na 3. poschodí zo štyroch, na ulici Jána Halašu 6 v bytovke bez výťahu. Má východo-západnú orientáciu a na rozlohe 77 m2 poskytuje okrem troch obytných izieb priestrannú obývačku, samostatnú kuchyňu s jedálenským kútom a dve menšie komory na chodbe. WC je samostatne oddelené od kúpeľne. K bytu prislúcha menšia pivnica.

Zateplený bytový dom je umiestnený blízko všetkej potrebnej, štandardnej občianskej vybavenosti. Obklopený je vysokými stromami a z balkóna poskytuje pekný výhľad na časť Trenčína. Lesopark Brezina je dostupný 5 minút pešo.
Vzhľadom k nižšej hustote osídlenia v tejto časti sídliska JUH je parkovanie pri bytovke alebo v jej blízkom okolí ľahko dostupné.

Viac
Čiastočná rekonštrukcia
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Komora
Lodžia
Malý bytový dom
Občianska vybavenosť
Pivnica
Slnečný
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Vladimír Gábor
Keď ako maklér otváram dvere bytov a domov, sú pre mňa najskôr skrytým tajomstvom. Som v príjemnom očakávaní, čo uvidím a čím výnimočným ma každá nehnuteľnosť zaujme. Vo fáze home stagingu z nej môžem vyčarovať skvost, ktorý padne do oka svojmu novému majiteľovi. Proces kúpy a predaja nehnuteľností som s mojou rodinou zažil už mnohokrát, a preto veľmi dobre poznám všetky jeho aspekty. Klientovi, ktorý si ma vyberie celý proces odborne garantujem a informujem o tom, čo robíme a čo nás ešte čaká k dotiahnutiu celej transakcie do úspešného konca.