fbpx
DOM
/
Na predaj

4 – izb. dom – Horné Obdokovce

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

155 000 €

Výmera

88 m²
Počet izieb
4
Cena
155 000 €
Výmera
88 m²
Lokalita
Topoľčany

Táto novostavba nachádzajúca sa v obci Horné Obdokovce hľadá svojho nového majiteľa. Obec ponúka veľmi dobre strategické prepojenie troch miest: Nitra, Topoľčany a Piešťany. Bezbariérový 4 izbový tehlový dom má rozlohu 88 m2. Dom stojí na pozemku o rozlohe 540 m2 a je prakticky rozdelený na dennú a nočnú zónu. Z obývačky sa dostanete na slnečnú terasu s rozlohou 16 m2. Na výstavbu domu boli použité kvalitné materiály a staviteľ si dal záležať na detailoch. Nehnuťeľnosť sa predáva v prevedení holodom, ktoré zahŕňa:
podlahové kúrenie plynovým kotlom spolu s predprípravou na alternatívne kúrenie, sádrové stierky, znížené stropy, vonkajšie elektrické žalúzie, predprípravu na klimatizáciu, inteligentnú elektriku, žumpu 12 m3 a kamenný obklad na fasádu. Za príplatok je možnosť dokončiť dom do prevedenia “štandard” spolu s exteriérovou výstavbou spevnených plôch a plotu.

Viac
Bezbariérový
Holodom
Ideálna orientácia
Inteligentná domácnosť
Komora
Novostavba
Všetky inzeráty makléra
Juraj Gráčik
V obchode sa pohybujem od roku 2012. Ale až v realitách som pocítil vážnosť a odlišnosť každého obchodu. Každý nový deň v realitách je niečím iný a výnimočný. Som rád že práve ja môžem byť pri životných rozhodnutiach našich klientov. Pre svojich zákazníkov pracujem vždy v 100% nasadení.