fbpx
DOM
/
Na predaj

4-izb. dom – Trenčín, Záblatie

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

320 000 €

Výmera

120 m²
Počet izieb
4
Parkovanie
3
Cena
320 000 €
Výmera
120 m²
Lokalita
Trenčín

Nadštandardný štvorizbový dom na 805 m2 pozemku v okrajovej časti Trenčína na ulici Pod privádzačom je výborným bývaním pre každého, kto často cestuje – na diaľnici ste doslova za minútu.

Kuchynská linka a nábytok sú vyrobené na mieru, použité sú kvalitné materiály – vinylové podlahy, dvere (striekané MDF) s magnetickým zámkom.

Úžitková plocha domu je 120 m2. Ďalších 28 m2 úložného priestoru je v kontajneri umiestnenom na konci pozemku. Je k nemu privedená voda aj elektrifikácia. Po osadení dreveným obkladom sa stane prirodzenou súčasťou pozemku. Všetky dôležité plochy sú spevnené, práve sa dokončujú záhradné úpravy, výsadba a vstupná brána na pozemok.
Inštalované je plynové kúrenie, klimatizácia, elektrické oceľové žalúzie a telekomunikačné služby zabezpečuje optický kábel. Na pozemku je vlastná studňa a automatický zavlažovací systém.

K dispozícii sú 3 parkovacie miesta na pozemku, z toho jedno zastrešené.
Pre platcov je možnosť odpočtu DPH.

Viac
Automatická závlaha
Bez ťarchy
Dobré rozmery pozemku
Exteriérové žalúzie
Klimatizácia
Nadštandardné materiály
Napojenie na všetky IS
Nízke prevádzkové náklady
Nízkoenergetický dom
Novostavba
Okamžité nasťahovanie
Optický internet / TV
Podlahové kúrenie
Šatník
Skladový priestor
Studňa
Terasa
Záhradné úpravy
Všetky inzeráty makléra
Vladimír Gábor
Keď ako maklér otváram dvere bytov a domov, sú pre mňa najskôr skrytým tajomstvom. Som v príjemnom očakávaní, čo uvidím a čím výnimočným ma každá nehnuteľnosť zaujme. Vo fáze home stagingu z nej môžem vyčarovať skvost, ktorý padne do oka svojmu novému majiteľovi. Proces kúpy a predaja nehnuteľností som s mojou rodinou zažil už mnohokrát, a preto veľmi dobre poznám všetky jeho aspekty. Klientovi, ktorý si ma vyberie celý proces odborne garantujem a informujem o tom, čo robíme a čo nás ešte čaká k dotiahnutiu celej transakcie do úspešného konca.