DOM
/
Úspešne predaná

6/2022: 4-izb. dom – Beckov

Typ

DOM

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

250 000 €

Výmera

800 m²
Počet izieb
4
Cena
250 000 €
Výmera
800 m²
Lokalita
Trenčín

Rodinný dom sme úspešne našli v turisticky zaujímavej lokalite priamo pod hradným bralom. Rozlohou a dispozíciou pozemku je pozemok zárukou, že investované peniaze sú nielen dobre ochránené pred infláciou, ale aj prirodzeným nárastom trhovej ceny.
Vyjadrenie klienta hovorí za všetko:

“Ďakujeme Vám za všetko čo ste pre nás spravili, celkový proces hľadania a následnej kúpy nehnuteľnosti bol pre nás omnoho menej stresujúci a vždy sme sa mali o koho oprieť. Ušetrili ste nám kopu nervov a tiež aj finančných prostriedkov 🙂
Ak by sme v budúcnosti potrebovali služby realitného makléra, s radosťou sa na Vás znova obrátime, prípadne Vás s čistým svedomím doporučíme známemu.
Eugen a Andrea Viszusovci”

—-
Pre zmluvného klienta hľadám 4 a viac izbový rodinný dom v Trenčianskom kraji, ideálne v oblasti Považského Inovca s pozemkom od 800 m2.
Preferované parametre:
– stav kompletná rekonštrukcia, alebo novostavba
– blízkosť prírody
– turisticky zaujímavá oblasť
– tichá ulica

Rozpočet je do 250 000 € v závislosti od stavu nehnuteľnosti. Financovanie je pripravené na 20% z vlastných zdrojov a zvyšok na HU.

V prípade ak Vy, alebo niekto vo Vašom okolí zvažujete predaj daného typu nehnuteľnosti, prosím keby ste ma kontaktovali. Ak si klient nehnuteľnosť vyberie, celý proces predaja a právny servis zastreším za Vás.

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Vladimír Gábor
Keď ako maklér otváram dvere bytov a domov, sú pre mňa najskôr skrytým tajomstvom. Som v príjemnom očakávaní, čo uvidím a čím výnimočným ma každá nehnuteľnosť zaujme. Vo fáze home stagingu z nej môžem vyčarovať skvost, ktorý padne do oka svojmu novému majiteľovi. Proces kúpy a predaja nehnuteľností som s mojou rodinou zažil už mnohokrát, a preto veľmi dobre poznám všetky jeho aspekty. Klientovi, ktorý si ma vyberie celý proces odborne garantujem a informujem o tom, čo robíme a čo nás ešte čaká k dotiahnutiu celej transakcie do úspešného konca.