fbpx
BYT
/
Na predaj

4-IZB. MEZONET – BA, NOVÉ MESTO

Typ

BYT

Ponuka

Na predaj

Cena

539 000 €

Výmera

154 m²
Počet izieb
4
Cena
539 000 €
Poschodie
5
Výmera
154 m²
Lokalita
Nové Mesto

Vysnívaná rodinná atmosféra v širšom centre hlavného mesta.
Zachovajte súkromie sebe aj vašim deťom v priestrannom mezonete, ktorý ponúka rozdelenie týchto dvoch svetov. Aktuálna dispozícia prispôsobená pôvodným majiteľom, vytvára možnosť rozšírenia o jednu až dve izby, v prípade potreby aj rozdelenie na samostatné bytové jednotky so samostatným vstupom. Západná orientácia ponúka výhľad na Malé Karpaty. Východná orientácia s balkónom na každom podlaží poskytuje výhľad do oddychovej časti vnútrobloku.

Pôsobivo veľký mezonet v nadstavbe (5.p a 6.p) tehlového domu dokončenej v roku 2010, vyniká podlahovou výmerou 154,60 m2 a navyše ponúka možnosť využiť podkrovie pre ďalší úložný priestor. V letných dňoch sa o váš komfort postará technológia stropného chladenia a naopak v zime vás zahreje podlahové kúrenie s vlastným tepelným čerpadlom (systém vzduch – voda). Domáce práce vám uľahčia kvalitné vstavané spotrebiče zn. Miele.

Relax po náročnom dni si môžete vychutnať v domácom wellnesse s rohovou hydromasážnou vaňou a parnou saunou.

Bezstarostné bývanie spríjemňuje poloha s kompletnou a kvalitnou občianskou vybavenosťou, či rôzne možnosti pre športové aktivity.

Viac
Balkón
Centrálne chladenie
Ideálna orientácia
Nadstavba
Pivnica
Podlahové kúrenie
Sauna
Slnečný
Stropné chladenie
Tehla
Tichá lokalita
Veľký úložný priestor
Vlastné kúrenie
Výťah
Všetky inzeráty makléra
Veronika Varholová
Počas mojej 13 ročnej praxe som sa naučila byť odborníkom. Robiť túto prácu profesionálne bolo mojím snom. A teraz si ho plním. Teším sa, keď môžem klientom pomôcť a byť súčasťou ich dôležitého rozhodnutia, či už sa jedná o predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti. Veľmi si vážim každú spoluprácu a každé jedno ocenenie od mojich klientov. Mnohí sa na mňa obracajú aj po niekoľkých rokoch. Vzácna dôvera. Ďakujem. Už teraz sa teším na každú ďalšiu spoluprácu.