DOM
/
Na predaj

6-izb. dom – Lubina (NmNV)

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

95 000 €

Výmera

1 200 m²
Počet izieb
6
Parkovanie
3
Cena
95 000 €
Poschodie
1
Výmera
1 200 m²
Lokalita
Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom s úžitkovou plochou približne 200 m2 sa nachádza v Lubine na pozemku s výmerou 1200 m2 (11 x 110 m).
Na prízemí má štyri obytné izby, kuchyňu a na povale je samostatná manzarda. WC je oddelené od kúpelne a nachádza sa v technickej miestnosti, do ktorej sa vstupuje prechodom cez dvor.
Z dvora sa vstupuje tiež do pivnice.
Jedná sa o starý, 85 ročný dom, v zadnej časti sa nachádzajú staré hospodárske budovy pre zvieratá a veľká stodola.

V dome bola pre 5 rokmi kompletne vymenená elektroinštalácia a pred 12 rokmi strešná krytina. Podlahy sú drevené, stropy palachové.
Za stodolou je krásna veľká záhrada s ovocnými stromami.

Dom má plynové kúrenie, verejný vodovod a je napojený na vlastnú žumpu (obec nemá kanalizáciu). Odpadovú voda je zvedená do trativodu. Studňa na pozemku je vykopaná, ale nefunkčná.

Viac
Drevené podlahy
Komora
Pivnica
Tichá lokalita
Vymenené rozvody
Všetky inzeráty makléra
Vladimír Gábor
Keď ako maklér otváram dvere bytov a domov, sú pre mňa najskôr skrytým tajomstvom. Som v príjemnom očakávaní, čo uvidím a čím výnimočným ma každá nehnuteľnosť zaujme. Vo fáze home stagingu z nej môžem vyčarovať skvost, ktorý padne do oka svojmu novému majiteľovi. Proces kúpy a predaja nehnuteľností som s mojou rodinou zažil už mnohokrát, a preto veľmi dobre poznám všetky jeho aspekty. Klientovi, ktorý si ma vyberie celý proces odborne garantujem a informujem o tom, čo robíme a čo nás ešte čaká k dotiahnutiu celej transakcie do úspešného konca.