DOM
/
Úspešne predaná

12/2023: 6-izb. dom – Lubina

Typ

DOM

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

0 €

Výmera

1 200 m²
Počet izieb
6
Parkovanie
3
Cena
0 €
Poschodie
1
Výmera
1 200 m²
Lokalita
Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom s úžitkovou plochou približne 200 m2 sa nachádza v Lubine na pozemku s výmerou 1200 m2 (11 x 110 m).
Na prízemí má štyri obytné izby, kuchyňu a na povale je samostatná manzarda. WC je oddelené od kúpelne a nachádza sa v technickej miestnosti, do ktorej sa vstupuje prechodom cez dvor.
Z dvora sa vstupuje tiež do pivnice.
Jedná sa o starý, 85 ročný dom, v zadnej časti sa nachádzajú staré hospodárske budovy pre zvieratá a veľká stodola.

V dome bola pre 5 rokmi kompletne vymenená elektroinštalácia a pred 12 rokmi strešná krytina. Podlahy sú drevené, stropy palachové.
Za stodolou je krásna veľká záhrada s ovocnými stromami.

Dom má plynové kúrenie, verejný vodovod a je napojený na vlastnú žumpu (obec nemá kanalizáciu). Odpadovú voda je zvedená do trativodu. Studňa na pozemku je vykopaná, ale nefunkčná.

Viac
Drevené podlahy
Komora
Pivnica
Tichá lokalita
Vymenené rozvody
Všetky inzeráty makléra
Vladimír Gábor
Rukami mi prešli desiatky nehnuteľností. Predával a kupoval som pre klientov nehnuteľnosti v Trenčíne, Novej Dubnici, Bánovciach nad Bebravou, Adamovských Kochanovciach, Beckove, Trenčianskych Stankovciach a na mnohých ďalších miestach. Mojim cieľom je hladký predaj bez stresov a úplný prehľad klienta o transakcii v každom čase predaja. Profesionálne spracovanie marketingu považujem za samozrejmosť. Ako fanúšik technológií používam pri svojej práci nielen Matterport na 3D skenovanie nehnuteľností, ale pri cenových analýzach aj asistenciu umelej inteligencie, skripty a automatizácie. Mám vyvinuté vlastné, originálne postupy, ktoré mi umožňujú byť o krok vpred. Som vám kedykoľvek k dispozícii osobne aj telefonicky.