DOM
/
Na predaj

Apartmánový dom – Zavar

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

450 000 €

Výmera

506 m²
Počet izieb
10
Parkovanie
6
Cena
450 000 €
Poschodie
1
Výmera
506 m²
Lokalita
Trnava okolie

Trojpodlažný apartmánový dom poskytuje ubytovanie v piatich menších (15 m2) aj väčších (30 m2) garzónkach, dvoch 2-izb. (37 m2) a jednom 1-izb. byte (25 m2). Podzemné podlažie pod celým pôdorysom domu poskytuje veľký úložný priestor v sklade, práčovni, kotolni a hale. Celková podlahová plocha je 506 m2. Rozloha pozemku je 871 m2.

Je plne prenajatý, blízko diaľnice a má vlastného správcu, ktorý zabezpečuje bežnú starostlivosť (kosenie, úprava okolia, komunikácia s nájomcami). Umiestnený je v tichej ulici v Zavare v blízkej dostupnosti trnavskej priemyselnej zóny, ktorá zaručuje jeho obsadenosť aj do budúcnosti.

Podlahové kúrenie zabezpečuje tepelné čerpadlo. Dom má inštalované fotovoltaické panely, disponuje energetickým certifikátom A a je napojený na kanalizáciu. Voda je čerpaná z vlastnej studne.

Viac
Bez ťarchy
Fotovoltaika
Malý bytový dom
Skladový priestor
Všetky inzeráty makléra
Vladimír Gábor
Keď ako maklér otváram dvere bytov a domov, sú pre mňa najskôr skrytým tajomstvom. Som v príjemnom očakávaní, čo uvidím a čím výnimočným ma každá nehnuteľnosť zaujme. Vo fáze home stagingu z nej môžem vyčarovať skvost, ktorý padne do oka svojmu novému majiteľovi. Proces kúpy a predaja nehnuteľností som s mojou rodinou zažil už mnohokrát, a preto veľmi dobre poznám všetky jeho aspekty. Klientovi, ktorý si ma vyberie celý proces odborne garantujem a informujem o tom, čo robíme a čo nás ešte čaká k dotiahnutiu celej transakcie do úspešného konca.