Rekreačné
/
Na predaj

Chata – Modrová

Typ

Rekreačné

Ponuka

Na predaj

Cena

44 000 €

Výmera

37 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
1
Cena
44 000 €
Poschodie
1
Výmera
37 m²

Útulná chatka sa nachádza v chatovej oblasti uprostred Tematínskych vrchov Považského Inovca medzi Novým Mestom nad Váhom a Piešťanmi. Vzdialená od obce Modrová je asi 5 minút autom.
Postavená je na pozemku s výmerou 278 m2.

Na prízemí (28 m2) sa nachádza obývacia miestnosť s krbovými kachľami, kuchynka a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Chodba ústí na terasu orientovanú priamo do lesa.
Podkrovie poskytuje 2×2 lôžka na spanie oddelené medzichodbou. Z vonkajšej strany je pod vstupnou terasou umiestnený uzamykateľný skladový priestor. Celková úžitková plocha je 37 m2.
Interiér chaty je vo výbornom stave, bola len dlhší čas nevyužívaná.

V chate je pripojená len elektrina. Prívod vody je zrušený a je potrebné vyvŕtať studňu a napojiť do chatky. Prístupová cesta do chatovej oblasti nie je právne vysporiadná.
V blízkosti chatky sa nachádza domov seniorov.

Oblasť je vyhlásená za Územie európskeho významu (NATURA 2000). Adresa chatky – Modrová 304.

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Vladimír Gábor
Keď ako maklér otváram dvere bytov a domov, sú pre mňa najskôr skrytým tajomstvom. Som v príjemnom očakávaní, čo uvidím a čím výnimočným ma každá nehnuteľnosť zaujme. Vo fáze home stagingu z nej môžem vyčarovať skvost, ktorý padne do oka svojmu novému majiteľovi. Proces kúpy a predaja nehnuteľností som s mojou rodinou zažil už mnohokrát, a preto veľmi dobre poznám všetky jeho aspekty. Klientovi, ktorý si ma vyberie celý proces odborne garantujem a informujem o tom, čo robíme a čo nás ešte čaká k dotiahnutiu celej transakcie do úspešného konca.