Kancelária
/
Na prenájom

Kancelária – Topoľčany

Typ

Kancelária

Ponuka

Na prenájom

Cena

360 €

Výmera

30 m²
Počet izieb
1
Cena
360 €
Poschodie
1
Výmera
30 m²
Lokalita
Topoľčany

Moderne riešená novostavba v ktorej sa nachádza kancelária o výmere 30m² je vhodná pre podnikateľské účely. Kancelária je vybavená kobercom, podlahovým kúrením, klimatizáciou, internetom a nachádza sa na 1 poschodí. Ku kancelárií je jedno parkovacie miesto vrátane mesačného nájmu. Spoločné priestory kuchynka, vstupná hala so sedacou súpravou. Budova je chránená kamerovým systémom,alarmom a bránou do areálu na diaľkové ovládanie.
Prenájom 360€/mesiac ( bez DPH ) vrátane energií a 1 parkovacieho miesta.
V pešej dostupnosti novostavby sa nachádza kaviareň, reštaurácie, vlaková a autobusová stanica.

V budove je možnosť prenajať si školiacu miestnosť s kapacitou 20 miest (10 stolov pre dve osoby). Miestnosť disponuje aj terasou pre neformálne rozhovory a využitie počas prestávok.
Technické vybavenie miestnosti : 2 stropné klimatizačné jednotky DAIKIN, stropný dataprojektor EPSON a plátno s uhlopriečkou 120“ (305cm), plazmová TV SAMSUNG s uhlopriečkou 65“ (165cm) na pojazdnom stojane a pojazdný flipchart.K dispozícií je WiFi internet.

Viac
Alarm
Kamerový systém
Klimatizácia
Novostavba
Optický internet / TV
Parkovacie miesto
Podlahové kúrenie
Všetky inzeráty makléra
Janka Felediová
Podala som ruku novej výzve, a tou je RIEŠIME BÝVANIE. Po 15 rokoch v bankovníctve som sa rozhodla pre reality, ktoré boli vždy mojou tajnou túžbou a vedela som, že môj čas príde. Vždy pracujem pre klienta, hľadáme spoločne možnosti, ako si plniť sny. Teší ma, že som súčasťou tých najdôležitejších rozhodnutí pre klientov a ich rodiny, a tým je bývanie. Mojou odmenou je úspešnosť a spokojný klient.