BYT
/
Úspešne predaná

07/2018 – Bratislava, Ružinov

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

161 900 €

Výmera

0 m²
Počet izieb
2
Parkovanie
0
Cena
161 900 €
Poschodie
6
Lokalita
Bratislava, Ružinov

2,5 izb byt v žiadanej časti Ružinova po kompletnej a dokonalej rekonštrukcii.
Majitelia chceli predať byt za čo najvyššiu cenu v stanovenom termíne, nakoľko peniaze z predaja boli naviazané na kúpu ďalšej nehnuteľnosti. Mali budúcu nehnuteľnosť dokonca podpísanú Rezervačnú zmluvu. Disponovala som tak veľmi obmedzeným časovým rámcom a bolo potrebné veľmi dôkladne zvážiť predajnú stratégiu a následné kroky.
Kedže sa jednalo o naozaj peknú nehnuteľnosť, jej plusy stačilo podčiarknuť cez profesionálne spracovanie inzercie (3D prehliadka, video, profi foto) a správne stanovenie predajnej ceny. Po zvážení všetkých faktorov som sa byt rozhodla ponúkať za maximálnu možnú predajnú cenu, napriek krátkosti času. Vedela som totiž ako postupovať, aby sme dokázali maximalizovať výhody z marketingu. Vďaka premyslenej príprave inzercie a mojim predajným schopnostiam som vygenerovala ihneď veľké množstvo záujemcov. Hneď v prvý deň obhliadok sme našli kupca, ktorý akceptoval predajnú cenu a ponúkal hotovostné financovanie. Zároveň akceptoval aj ďalšie podmienky predaja zo strany predávajúcich. Majitelia tak boli veľmi spokojný, nastala ideálna situácia a oni si mohli v pokoji dovybaviť kúpu druhej nehnuteľnosti.

Viac
Balkón
Blízko parku
Dobrá dostupnosť MHD
Drevené podlahy
Klimatizácia
Kompletná rekonštrukcia
Lodžia
Občianska vybavenosť
Pivnica
S výhľadom
Slnečný
Test
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Šimona Kmeťová
Vždy som túžila po práci, kde by som mohla ľudom pomáhať. V realitách som sa našla. Či už potrebujete poradiť v spleti realitných pravidiel a zákonov, alebo len hľadáte niekoho, kto pochopí Vaše potreby a poskytne odborné znalosti, som tu pre Vás. Postarám sa, aby predaj či kúpa nehnuteľnosti neboli pre Vás záťažou, ale príjemným zážitkom.