BYT
/
Úspešne predaná

7/2018 – Bratislava, Nivy

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

446 100 €

Výmera

0 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
3
Cena
446 100 €
Poschodie
5
Lokalita
Bratislava, Ružinov

Novostavba 3i bytu na žiadanej adrese v Ružinove (BD Gaudi), s ideálnymi parametrami, garážou a parkovacím státím v bytovom dome. Klient, vzhľadom na rodinnú situáciu, chcel predať byt v pomerne krátkom časovom období, bez obmedzovaní a narušenia súkromia, pričom samotné odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi prebehlo až o niekoľko mesiacov. Taktiež vedel, koľko peňazí chce za svoj byt získať. Nakoľko sa jednalo o žiadanú nehnuteľnosť na trhu, dala som si veľmi záležať na profesionálnej prezentácii nehnuteľnosti ako aj predajnej stratégii, tak, aby sme dosiahli želaný výsledok v pomerne krátkom čase. Môj správny odhad ceny a zváženie situácie na trhu spôsobil, že som sa byt rozhodla predávať za maximálnu možnú cenu a aj tak som vygenerovala ihneď veľké množstvo záujemcov. Z tých sme po konzultácii s majiteľmi vybrali jedného, ktorý rešpektoval všetky podmienky z ich strany a zároveň ponúkol ešte aj vyššiu cenu ako sme inzerovali.
Predaj dopadol nad očakávania. Byt sa predal po týždni, ešte za vyššiu cenu, ako bol inzerovaný, pričom kupujúci akceptoval všetky podmienky zo strany predávajúcich. Mňa osobne veľmi teší, že obe zmluvné strany si sadli aj po ľudskej stráne, čo len pomohlo k tomu, aby obchod aj napriek zdĺhavým procesom prebehol v priateľskom duchu.

Viac
Bez ťarchy
Centrum mesta
Garážové státie
Ideálna orientácia
Nadštandardné materiály
Novostavba
Občianska vybavenosť
Pivnica
Podlahové kúrenie
Podzemné parkovanie
Slnečný
Stropné chladenie
Tehlový bytový dom
Terasa
Test
Uzavretý areál
Všetky inzeráty makléra
Šimona Kmeťová
Vždy som túžila po práci, kde by som mohla ľudom pomáhať. V realitách som sa našla. Či už potrebujete poradiť v spleti realitných pravidiel a zákonov, alebo len hľadáte niekoho, kto pochopí Vaše potreby a poskytne odborné znalosti, som tu pre Vás. Postarám sa, aby predaj či kúpa nehnuteľnosti neboli pre Vás záťažou, ale príjemným zážitkom.