BYT
/
Úspešne predaná

10/2023 3- izb. byt – Topoľčany

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

0 €

Výmera

73 m²
Počet izieb
3
Cena
0 €
Poschodie
4
Výmera
73 m²
Lokalita
Topoľčany

Na túto novinku sme sa tešili a určite potešíla aj vás. Výnimočne pekný 3 izb byt na ul. Hviezdoslava prešiel kompletnou rekonštrukciou do posledného detailu. Na mieru zariadený byt bol ošetrený bezpečnostnými dverami, rekonštrukciou prešiel aj bytový dom a to vrátane výťahu a priestranného balkónu. Dôkladnou prerábkou vznikol moderný a nadčasový dizajnový byt s dostatkom úložného priestoru, do ktorého sa mohol klient ihneď nasťahovať bez jedinej starosti a ďalšej investície. Moderná spálňa s úložným priestorom, nielen krásna ale prepracovaná kuchynská linka so spotrebičmi, zásuvkou na menšie spotrebiče na pracovnej doske, podsvietením pracovnej plochy na senzor pohybu, potravinová skriňa a navyše – komora, šikovná pracovňa alebo štvrtá menšia izba s vlastným oknom so vstupom z kuchyne bol skvelý bonus. Na čo sme chceli upozorniť, je krásna kúpeľňa s kvalitnou sanitou a dostatkom priestoru na práčku a sušičku.
Občianska vybavenosť lokality je jedna z najlepších, v dostupnosti sú školy, školky, fitnesscetrá, obchody a kaviarne. Byt sa predal na prvej obhliadke.

Viac
Detské ihrisko
Kompletná rekonštrukcia
So zariadením
Všetky inzeráty makléra
Juraj Gráčik
V obchode sa pohybujem od roku 2012. Ale až v realitách som pocítil vážnosť a odlišnosť každého obchodu. Každý nový deň v realitách je niečím iný a výnimočný. Som rád že práve ja môžem byť pri životných rozhodnutiach našich klientov. Pre svojich zákazníkov pracujem vždy v 100% nasadení.