Obchodný priestor
/
Na predaj

obch. priestor – central, to

Typ

Obchodný priestor

Ponuka

Na predaj

Cena

208 000 €

Výmera

96 m²
Cena
208 000 €
Výmera
96 m²
Lokalita
Topoľčany

Obchodné priestory v CENTRALe sú priamym odrazom dynamiky mesta, s čelnými výkladmi smerujúcimi do mestského parkoviska a ulice ČSA. Tieto 3 priestory sú vhodné pre rôzne prevádzky a ich veľkosť okolo 100 m2 je modulárna pre prispôsobenie individuálnym potrebám.

Polyfunkčný dom Centrál predstavuje moderné podnikanie v samom srdci mesta, ponúkajúce jedinečnú kombináciu vizibility a dostupnosti. CENTRAL je stavba s nízkymi mesačnými nákladmi, čo znamená nielen ekonomickú podnikanie, ale aj zodpovedný prístup k životnému prostrediu. Výhody centrálnosti CENTRALu sa prejavujú aj v okolí, kde pohodlne zaparkujete.

Začiatok výstavby : MÁJ 2024
Kolaudácia: AUGUST 2025

CENA nebytového priestoru je v PREVEDENÍ HOLOPRIESTOR od 208 000 € bez DPH

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Lucia Grmanová
Vďaka dlhoročnej znalosti tejto lokality som pripravená byť vaším dôveryhodným konzultantom v oblasti realít. Môžete si byť istý, že na svojej strane budete mať správne skúseného vyjednávača, ktorý vás bude zastupovať pri predaji vašej nehnuteľnosti. Pre každú nehnuteľnosť, ktorú uvádzam na trh, mám plán. Som vždy naladená s vami konzultovať, klásť správne otázky a čo je najdôležitejšie, počúvať vaše potreby. Potom skombinujem svoju vášeň pre styling, metodiku predaja a najmodernejšie marketingové techniky, aby som poskytla komplexné riešenie, ktoré je zamerané na dosiahnutie prémiového výsledku a nenechá absolútne nič na náhodu.