Obchodný priestor
/
Na prenájom

obchodný priestor – TO, Meridiem

Typ

Obchodný priestor

Ponuka

Na prenájom

Cena

1 575 €

Výmera

136 m²
Cena
1 575 €
Výmera
136 m²
Lokalita
Topoľčany

Obchodné priestory v novostavbe Meridiem na sídlisku Juh v Topoľčanoch sú ideálna na podnikanie v službách, ako zdravotnícke zariadenie či obchodné sídlo spoločnosti. Moderný dizajn polyfukčného domu dodá Vašej firme punc výnimočnoti. Je tu bezbariérový prístup, veľké dizajnové presklenia a dostatok parkovacích miest v okolí, čo je dnes veľkou výhodou podnikania.

Obchodné priestory sú vo veľkostiach od 93 do 172 metrov štvorcových. Priestory budú pripravené s keramickou podlahou a svietidlami. Každý priestor má samostatné sociálne zázemie. V prípade potreby priestor upravíme podľa požiadaviek klienta. Priestory sú voľné ihneď.

PRENÁJOM
NP 15 / 173,54 m2 / 1822 €
NP 16 / 136,97 m2 / 1575 €
NP 19 / 172,43 m2 / 1810 €
NP 20 / 93,29 m2 / 1072 €

Cena bez DPH/ mesiac + energie.

Viac
Bezbariérový
Možnosť dispozičnej zmeny
Optický internet / TV
Podlahové kúrenie
Všetky inzeráty makléra
Lucia Čuziová
Vďaka dlhoročnej znalosti tejto lokality som pripravená byť vaším dôveryhodným konzultantom v oblasti realít. Môžete si byť istý, že na svojej strane budete mať správne skúseného vyjednávača, ktorý vás bude zastupovať pri predaji vašej nehnuteľnosti. Pre každú nehnuteľnosť, ktorú uvádzam na trh, mám plán. Som vždy naladená s vami konzultovať, klásť správne otázky a čo je najdôležitejšie, počúvať vaše potreby. Potom skombinujem svoju vášeň pre styling, metodiku predaja a najmodernejšie marketingové techniky, aby som poskytla komplexné riešenie, ktoré je zamerané na dosiahnutie prémiového výsledku a nenechá absolútne nič na náhodu.