POZEMOK
/
Na predaj

POZEMKY – BUDMERICE

Typ

POZEMOK

Ponuka

Na predaj

Cena

80 €

Výmera

1 900 m²
Cena
80 €
Výmera
1 900 m²
Lokalita
Trnava okolie

V obci Budmerice ponúkame na predaj dve parcely o približnej výmere 1800-1900m2, aktuálne vhodné na rekreačné využitie s perspektívou výstavby rodinného domu do budúcna. K dispozícii je aj spracovaná približná zastavovacia štúdia s riešením pre tri rodinné domy v danej lokalite. Oblasť je podľa UPI určená na zastavanie a v okolí sa už niekoľko novostavieb rodinných domov nachádza. Pozemok je mierne svahovitý a výjazd od domov je v štúdii naplánovaný na súkromnú komunikáciu tzv. spoločný dvor. Elektrická prípojka je vo vzdialenosti cca 30m od hornej hranice parciel a je k dispozícii aj prípojka na T-Com. Lokalita je veľmi pokojná vďaka nízkej zastavanosti, v dolnej hranici ohraničená pásom stromov a potokom Gidra. Obec Budmerice má širokú občiansku vybavenosť postačujúcu na pokrytie potrieb jej obyvateľov.
Na prostrednej parcele sa nachádza starší neobývaný dom pripojený na elektrinu a plyn, čiže je možné výstavbu nového riešiť rýchlejšie.
Cena prostrednej parcely je 85e/m2 a cena spodnej parcely je 80e/m2. Presné výmery parciel budú stanovené po dohode s kupujúcimi a zameraní.

Viac
2 prístupy na pozemok
Bezpečná transakcia
Dobré rozmery pozemku
Ideálna orientácia
Príroda
Slnečný
Tichá lokalita
ÚPI k dispozícii
Výhodný predaj
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Michal Púry
Na svete existujú rôzne profesné typy ľudí a ja som si za posledné roky viac a viac uvedomil, že chcem v mojej práci ľuďom pomáhať. Jednoducho povedané, baví ma niečo pre niekoho vybavovať. Reality sú veľmi rozmanitým a dynamickým odvetvím, kde pomáham pri veľkých životných udalostiach. Za túto pomoc dostanem vďaku a úsmev na tvári klientov, čo je pre mňa symbolom zmysluplnosti mojej práce.