BYT
/
Úspešne predaná

12/2018 – Bratislava, Dúbravka

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

138 900 €

Výmera

0 m²
Počet izieb
3
Parkovanie
0
Cena
138 900 €
Poschodie
1
Lokalita
Bratislava, Dúbravka

Majiteľka chcela predať byt za čo najvyššiu cenu v rozumnom termíne, nakoľko peniaze z predaja boli naviazané na kúpu ďalšej nehnuteľnosti. Zároveň sme hľadali klienta, ktorý bude akceptovať dobu odovzdania dlhšiu ako pol roka.
Kedže sa sme mali pomerne širokú konkurenciu, museli sme staviť na bezchybnú prezentáciu nehnuteľnosti. Majiteľka po mojom odporúčaní urobila menšie úpravy bytu, tak aby ešte viac vynikol jeho potenciál. Spolu s našimi marketingovými nástrojmi sme pre exkluzívnu prezentáciu urobili maximum. Mojou stratégiou bolo predať byt hneď v prvej vlne predaja, preto som si všetkých záujemcov o obhliadku dohodla na 1 konkrétny deň. Bolo tak pre všetkých zrejmé, že o byt je veľký záujem a priestor na zjednávanie nie je…
Vďaka premyslenej príprave inzercie, bytu a mojim predajným schopnostiam som vygenerovala niekoľko vážnych záujemcov. Po našej príprave nemohli bytu na obhliadkach nič vytknúť a boli ohromení. Po mojom vyjednávaní a dohode s majiteľkou sme vybrali kupcu, ktorý akceptoval nielen predajnú cenu ale aj neskoré odovzdanie bytu. Zároveň akceptoval aj ďalšie podmienky zo strany predávajúcej, čo ju stavalo do veľmi výhodnej pozície. Majiteľka tak bola veľmi spokojná a predčila som jej očakávania.
 

Viac
Lodžia
Nepriechodné izby
Občianska vybavenosť
Parkovacie miesto
Pivnica
So zariadením
Test
Ukončená výstavba v okolí
Zrekonštruovaný BD
Všetky inzeráty makléra
Šimona Kmeťová
Vždy som túžila po práci, kde by som mohla ľudom pomáhať. V realitách som sa našla. Či už potrebujete poradiť v spleti realitných pravidiel a zákonov, alebo len hľadáte niekoho, kto pochopí Vaše potreby a poskytne odborné znalosti, som tu pre Vás. Postarám sa, aby predaj či kúpa nehnuteľnosti neboli pre Vás záťažou, ale príjemným zážitkom.