BYT
/
Úspešne predaná

9/2017 – Bratislava, Nové mesto

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

112 000 €

Výmera

0 m²
Počet izieb
2
Cena
112 000 €
Poschodie
2
Lokalita
Bratislava, Nové Mesto

Naozaj príjemný 1,5-izbový tehlový byt v tichej a zelenej lokalite na Ovručskej ulici. Kompletne prerobený a zrekonštruovaný s pivnicou, ale bez balkóna. Cieľ majiteľky bol predať byt do stanoveného termínu bez starostí, pohodlne a bezpečne. Podmienkou predaja bolo, aby tam majiteľka mohla ostať bývať ďalších 8 mesiacov, pokým sa bude môcť presťahovať do nového bytu, momentálne vo výstavbe. Stavila som preto na bezchybný staging a prezentáciu nehnuteľnosti aby vynikli všetky jej prednosti a vyčnievala tak medzi konkurenciou v inzercii. Zároveň som pripravila široko spektrálny marketing, aby sme oslovili všetkých potencionálnych záujemcov a inzercia bola úderná. Dôležité bolo aj správne stanovenie predajnej ceny vzhľadom na aktuálnu ponuku. Mojím cieľom totiž bolo predať byt v prvej vlne záujmu, nakoľko sme išli do predaja “mimo” hl. sezóny.
Nehnuteľnosť som predala za plnú ponukovú cenu hneď počas prvého dňa obhliadok, ktoré nám vygenerovali okamžite 3 ponuky na kúpu. Po dohode s majiteľkou sme vybrali záujemcu, ktorý akceptoval všetky naše podmienky a termíny. Celý obchod prebehol pod mojím dohľadom bez komplikácii a rýchlo.

Viac
Kompletná rekonštrukcia
Občianska vybavenosť
Tehlový bytový dom
Test
Tichá lokalita
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Šimona Kmeťová
Vždy som túžila po práci, kde by som mohla ľudom pomáhať. V realitách som sa našla. Či už potrebujete poradiť v spleti realitných pravidiel a zákonov, alebo len hľadáte niekoho, kto pochopí Vaše potreby a poskytne odborné znalosti, som tu pre Vás. Postarám sa, aby predaj či kúpa nehnuteľnosti neboli pre Vás záťažou, ale príjemným zážitkom.