Iné
/
Na prenájom

Priemyselný areál – Dolné Rudiny, ZA

Typ

Iné

Ponuka

Na prenájom

Cena

5 € / m²

Výmera

25 000 m²
Počet izieb
20
Parkovanie
100
Cena
5 € / m²
Poschodie
2
Výmera
25 000 m²
Lokalita
Žilina

Ponúkame Vám na prenájom priemyselný areál nachádzajúci sa na pozemku s výmerou 25.000 m2 v priestoroch zóny Dolné Rudiny v Žiline. V areáli nájdete viac ako 2.500 m2 administratívnych priestorov v modernej nadštandardne vybavenej budove, výrobno-skladové haly s výmerou 6.000 m2, prístrešky pre parkovanie nákladných áut, dielenské priestory a cez 2.000 m2 vonkajších skladovacích plôch.

Areál prekvapí nadštandardnou kvalitou pracovných priestorov vrátane malého jazierka, lobby baru, squash-ihriska, sauny, fitness.

Areál je možné prenajať nielen celý ale aj na logicky členené menšie časti pri minimálnej výmere 500 m2 skladu a 200 m2 administratívnych priestorov.

Ceny zodpovedajú aktuálnej trhovej hladine a závisia tiež od požadovanej výmery, skladové a výrobné plochy od 5 €/m2/mesiac, vonkajšie plochy od 1,5 EUR/m2/mesiac, office od 8 EUR/m2/mesiac.

Presnú ponuku vám vieme pripraviť na vyžiadanie.

Viac
Dobré rozmery pozemku
Kompletná rekonštrukcia
Uzavretý areál
Všetky inzeráty makléra
Ján Ratulovský
V realitách sa pohybujem už viac ako 10 rokov. Za tento čas som zrealizoval niekoľko stoviek prevodov nehnuteľností a prenájmov. Už od začiatku som sa snažil uprednostniť záujmy ľudí, ktorých som zastupoval, pred rýchlym ziskom a som vďačný, že väčšina klientov sa ku mne vracia aj po rokoch. Dávam si záležať aby sa ich predstavy o kvalitnej službe naplnili na 100% a tiež, aby vyriešenie kúpy či predaja bolo príjemným zážitkom. Svoje pôsobenie som sa rozhodol spojiť so značkou Riešime bývanie nakoľko ľudia v tíme Martina Čapa zastávajú rovnaké hodnoty a spokojnosť klienta je pre nich kľúčovým parametrom úspešnosti celej značky. Ak sa rozhodnete využiť moje služby vždy budem pre Vás pracovať s maximálnym nasadením.