DOM
/
Na predaj

7 IZB. RODINNÝ DOM, VEĽKÝ ŠARIŠ, KANAŠ

Typ

DOM

Ponuka

Na predaj

Cena

290 000 €

Výmera

206 m²
Počet izieb
7
Parkovanie
3
Cena
290 000 €
Poschodie
2
Výmera
206 m²
Lokalita
Prešov

Predstavujeme Vám unikátny projekt svojho druhu na Slovensku , v lukratívnej časti mesta Veľký Šariš- Kanaš, situovaný pod lesom v kľudnej lokalite s panoramatickými výhľadmi. Ide o stavbu dvojdomu ( diletačne oddelený) s vlastným pozemkom o rozlohe 826,00m2.
7 izbový ekologický projekt domu s takmer 0 nákladmi za energie v spojení so spoločnosťou Wiessman ponúka komfortne bývanie pre náročných. Na pozemku sú realizované už špeciálne 90m hlboké vrty, ktoré v spojení s tepelným čerpadlom zem-voda od značky Viesmman a technologickým nadčasovým podlahovým kúrením aj chladením súčasne ( tzv. natural cooling) zabezpečujú ekologické a zároveň úsporné bývanie.
Veľké bez rámové sklá, priestrannosť, ekologické nastavenie, živé panoramatické výhľady, príprava na nabíjanie elektromobilov, to všetko nájdete v projekte „EcoGreen Kanaš“.
Stavbu realizuje renomovaná architektonická firma v spolupráci so stavebnou firmou, ktorá dbá na každý detail a najmä kvalitu zhotovenia. Realizátori mysleli aj na tých, ktorí potrebujú prípojku na nabíjanie elektrického vozidla v pohodlí domova.
Dom sa predáva ako uzavretá hrubá stavba s oknami značky Kunaj v hodnote 55 tisíc eur a s pozemkom. V dome je predpríprava na krb a saunu.
Dispozícia domu:
Na prízemí sa nachádza vstup, toaleta, chodba, obývacia miestnosť s kuchyňou a komorou, 2 izby, kúpeľňa.
Na poschodí sa nachádzajú 4 samostatné izby s nádhernou scenériou, kúpeľňa, samostatná toaleta, technická miestnosť.
Úžitková plocha domu je spolu 206m2.
Plochy terás majú spolu 91,65m2.
Plocha pozemku 826m2.
Lokalita pod lesom Vám poskytne luxusné bývanie, kde nájdete čerstvý vzduch, pokoj, ticho po náročnom pracovnom dni a to všetko len 7km od pripojenia na R4 a následne D1. Výborná dostupnosť do krajských miest. Nehnuteľnosť sa nachádza 10 minút autom od Prešova a 30 minút do Košíc.
Tento projekt pre náročných klientov je kúpou voľný ako hrubá stavba , samozrejme, s možnosťou dokončenia na kľúč podľa vlastných predstáv a potrieb nového majiteľa.
Neváhajte a dohodnite si obhliadku tohto jedinečného projektu rodinného domu v nádhernom prostredí a zároveň v blízkosti krajských miest na východnom Slovensku.

Viac
Balkón
Dobrá dostupnosť MHD
Fotovoltaika
Ideálna orientácia
Krb
Napojenie na všetky IS
Nepriechodné izby
Nízke prevádzkové náklady
Nízkoenergetický dom
Novostavba
Pri lese
Príroda
S výhľadom
Tehla
Zeleň v okolí
Všetky inzeráty makléra
Viera Mašlejová
Celý život sa pohybujem v oblasti obchodu. Úspešný obchod je pre mňa vtedy, ak sú spokojné obe strany. Realitný svet vnímam veľmi citlivo a uvedomujem si dôležitosť rozhodnutí klientov, s ktorými spolupracujem, a práve preto pristupujem ku každej nehnuteľnosti korektne a zodpovedne, lojálne a s pozitívnym prístupom. Teším sa na spoluprácu.