BYT
/
Úspešne predaná

11/2017 – BA, Devínska nová Ves

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

124 000 €

Výmera

0 m²
Počet izieb
3
Cena
124 000 €
Poschodie
8
Lokalita
Bratislava, Dúbravka

Čiastočne rekonštruovaný 3 izbový byt v panelovom dome na 8p/8 s krásnymi výhľadmi do okolia, na Sandberg a Schlosshof.
chceli majitelia predať pohodlne, bez starostí a za prijateľnú cenu.
Nakoľko sa jednalo o špecifickú lokalitu, museli sme rátať s výrazne nižším dopytom ako v iných častiach Bratislavy, pričom aj potencionálny kupujúci sa dal ľahko zadefinovať. Dôležité bolo preto hlavne správne odhadnúť momentálnu trhovú cenu, nakoľko sa v lokalite predávalo veľa podobných konkurenčných ponúk, avšak za premrštené sumy, čo deformovalo tamojší trh v danom segmente. Samozrejmosťou boli kvalitné fotografie ktoré vystihli najväčšie bonusy, virtuálna 3D prehliadka, prehľadný pôdorys a širokospektrálny marketing. To boli naše hlavné zbrane, aby ponuka vynikala medzi konkurenciou a zaujala.
So správne zvolenou cenou a výborným marketingom som okamžite vygenerovala dvoch vážnych záujemcov. Tým pádom sa nikto nesnažil ani zjednávať na cene a samotný predaj sa zrealizoval do (necelých) troch týždňov za plnú ponukovú cenu!

Viac
Balkón
Bez ťarchy
Dobrá dostupnosť MHD
Ideálna orientácia
Občianska vybavenosť
S výhľadom
Test
Všetky inzeráty makléra
Šimona Kmeťová
Vždy som túžila po práci, kde by som mohla ľudom pomáhať. V realitách som sa našla. Či už potrebujete poradiť v spleti realitných pravidiel a zákonov, alebo len hľadáte niekoho, kto pochopí Vaše potreby a poskytne odborné znalosti, som tu pre Vás. Postarám sa, aby predaj či kúpa nehnuteľnosti neboli pre Vás záťažou, ale príjemným zážitkom.