BYT
/
Úspešne predaná

1/2018 – BA, Nové mesto

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

128 500 €

Výmera

0 m²
Počet izieb
2
Cena
128 500 €
Poschodie
5
Lokalita
Bratislava, Nové Mesto

Menší 2i byt bez balkóna v tehlovom BD s pavlačou na Vajnorskej ulici. Klient si ma vybral, nakoľko ho oslovila moja stratégia predaja a navrhnutý koncept služby ako takej. Mal svoju predstavu o cene, ktorú chcel dosiahnuť, pričom mne sa byt podarilo predať ešte omnoho výhodnejšie. Byt, hoci mal značné negatíva (pod strechou, rožný byt, bez balkóna, menšia výmera) mal veľký potenciál, vzhľadom na jeho polohu, prevedenie rekonštrukcie aj stav bytového domu. Vďaka profesionálnemu spracovaniu inzercie (3D prehliadka, video, profi foto) a správne zvolenému marketingu, som vygenerovala ihneď veľké množstvo záujemcov. Pomohla hlavne kvalitne spracovaná cenová analýza, vďaka ktorej som dokázala nájsť najvyššiu možnú predajnú cenu.
Hoci v rovnakom čase boli v ponuke aj ďalšie veľmi podobné byty a za nižšiu cenu, majiteľ si po pár dňoch od zverejnenia inzerátu mohol vyberať medzi záujemcami. Suma sumárum, predané do týždňa za plnú cenu.

Viac
Blízko parku
Centrum mesta
Dobrá dostupnosť MHD
Kompletná rekonštrukcia
Pivnica
So zariadením
Tehlový bytový dom
Test
Všetky inzeráty makléra
Šimona Kmeťová
Vždy som túžila po práci, kde by som mohla ľudom pomáhať. V realitách som sa našla. Či už potrebujete poradiť v spleti realitných pravidiel a zákonov, alebo len hľadáte niekoho, kto pochopí Vaše potreby a poskytne odborné znalosti, som tu pre Vás. Postarám sa, aby predaj či kúpa nehnuteľnosti neboli pre Vás záťažou, ale príjemným zážitkom.