POZEMOK
/
Na predaj

Stavebný pozemok – Prašník

Typ

POZEMOK

Ponuka

Na predaj

Cena

49 700 €

Výmera

994 m²
Parkovanie
4
Cena
49 700 €
Výmera
994 m²
Lokalita
Piešťany

Stavebný pozemok v obci Prašník pozostáva z viacerých parciel o celkovej výmere 994 m2.

Nachádza sa v tichej časti na vyvýšenom mieste, v miernom svahu nad obcou a má výbornú juhozápadnú orientáciu s výhľadom na blízke pohorie Malých Karpát. Susedné domy vo výhľade nebránia.

Prístupová cesta je asfaltová, elektrina je dostupná cca 60 m a obecný vodovod 10 m (za cestou). Plyn ani kanalizácia nie sú dostupné. Pozemok je vymedzený čiastočným pôvodným oplotením a medzníkmi.

Lokalita je ideálna na pokojné bývanie, lesy Malých Karpát sú veľmi blízko, začínajú pár desiatok metrov nad pozemkom.

Obec Prašník sa nachádza na Západnom Slovensku, v malebnom kraji východnej časti Malých Karpát, pri sútoku dvoch potokov – Holešky a Podkylavky. Je vstupnou bránou do Myjavských Kopaníc. Od najbližšieho mesta Vrbové je vzdialená 5 minút a od Piešťan 15 minút cesty autom. Dostupnosť na diaľnicu je 13 minút, Bratislava hodina cesty.

Viac
Neboli zadané žiadne vlastnosti.
Všetky inzeráty makléra
Vladimír Gábor
Rukami mi prešli desiatky nehnuteľností. Predával a kupoval som pre klientov nehnuteľnosti v Trenčíne, Novej Dubnici, Bánovciach nad Bebravou, Adamovských Kochanovciach, Beckove, Trenčianskych Stankovciach a na mnohých ďalších miestach. Mojim cieľom je hladký predaj bez stresov a úplný prehľad klienta o transakcii v každom čase predaja. Profesionálne spracovanie marketingu považujem za samozrejmosť. Ako fanúšik technológií používam pri svojej práci nielen Matterport na 3D skenovanie nehnuteľností, ale pri cenových analýzach aj asistenciu umelej inteligencie, skripty a automatizácie. Mám vyvinuté vlastné, originálne postupy, ktoré mi umožňujú byť o krok vpred. Som vám kedykoľvek k dispozícii osobne aj telefonicky.