POZEMOK
/
Úspešne predaná

9/2022: Stavebný pozemok – Vrbové

Typ

POZEMOK

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

59 832 €

Výmera

831 m²
Cena
59 832 €
Výmera
831 m²
Lokalita
Piešťany

Stavebný pozemok vo Vrbovom sa nachádza v chatovej oblasti prírodnej rezervácie vodnej nádrže Čerenec. Jeho predaj prebehol v podstate na diaľku klient si ho obzrel sám a keďže ja na výbornom a kľudnom mieste – rozhodnutie kúpiť ho netrvalo dlho.
Samotný proces predaja/kúpy prebehol veľmi pohodlne – predávajúci ani kupujúci sa síce nestretli, pretože boli od seba vzdialení, ale garantom dôveryhodnosti procesu bola naša RK a všetko prebehlo hladko.

Viac
2 prístupy na pozemok
Pri vode
Príroda
Všetky inzeráty makléra
Vladimír Gábor
Rukami mi prešli desiatky nehnuteľností. Predával a kupoval som pre klientov nehnuteľnosti v Trenčíne, Novej Dubnici, Bánovciach nad Bebravou, Adamovských Kochanovciach, Beckove, Trenčianskych Stankovciach a na mnohých ďalších miestach. Mojim cieľom je hladký predaj bez stresov a úplný prehľad klienta o transakcii v každom čase predaja. Profesionálne spracovanie marketingu považujem za samozrejmosť. Ako fanúšik technológií používam pri svojej práci nielen Matterport na 3D skenovanie nehnuteľností, ale pri cenových analýzach aj asistenciu umelej inteligencie, skripty a automatizácie. Mám vyvinuté vlastné, originálne postupy, ktoré mi umožňujú byť o krok vpred. Som vám kedykoľvek k dispozícii osobne aj telefonicky.