Počuli ste už o výkupe nehnuteľností? A viete o ňom všetko? Viete, aký je rozdiel medzi výkupom nehnuteľnosti a Férovým výkupom od Riešime bývanie? Pre koho to je vhodná forma predaja a pre koho nie?

Férový výkup

Vykúpime váš byt
v akomkoľvek stave za najvyššiu férovú cenu.
Ihneď.

Ušetríme vám celý kolotoč.

Kolotoč, čo snáď nikdy neskončí, každému je z neho zle.

My však vieme, že

Mnohí sa už popálili:

Viac ako polovica predávajúcich to už nejako skúsila

Väčšina zákazníkov, ktorí k nám prichádzajú s predajom nehnuteľnosti, to už nejako skúšala. Investovali do bytu nejaké peniaze aj úsilie a zistili, že za cenu, ktorú si predstavovali, je byt nepredajný.

Ďalší naleteli podvodníkom a prišli o peniaze

Ďalší naleteli podvodníkom, ktorí im pod falošnými menami telefonovali s rôznymi nezmyselne nízkymi cenami, až ich prinútili byt predať pod cenu. No sú aj takí, ktorí neuváženým konaním prišli o svoju nehnuteľnosť a zostali im prázdne vrecká.

niektorí sa spoliehali na známych, no potom im ostali oči pre plač

Mnohí sa spoliehali na dobré slovo kolegu, známeho, či niekoho z rodiny, že byt odkúpi, no nakoniec niečo nevyšlo. Dotyčný nedostal úver, nedohodli sa na cene alebo podmienkach, alebo si to jednoducho rozmyslel.

No vy môžete byť múdrejší

Vypýtajte si cenovú ponuku na okamžitý férový výkup, ktorej súčasťou je aj cenová analýza pre normálny predaj. Už pozajtra sa môžete rozhodovať, či vám to stojí za to, investovať do nehnuteľností peniaze a svoj čas a potom čakať dlhé mesiace, či a komu sa to podarí predať.

Stačí?

Ak sa vám to všetko nechce čítať, vyžiadajte si rovno cenovú ponuku, v nej sa dozviete všetko potrebné.

Ktorý z týchto
5 prípadov ste vy?

1

Takto to nemôžem predávať

Máte nehnuteľnosť, ktorá nie je v dobrom stave alebo je zničená po predchádzajúcom užívateľovi. Potrebuje zásadnú rekonštrukciu, na ktorú ale treba kontakty, čas a peniaze. Aj len obyčajné vymaľovanie vám vypočítali na 1500 €. Spraviť to môžu o mesiac. No v takomto stave je to nepredajné (vlastne sa hanbíte tam kohokoľvek priviesť).

2

Mám aj iné veci na programe

Nehnuteľnosť je celkom v poriadku, ale vy nemáte čas, chuť, či možnosť hodiny cestovať kvôli každej obhliadke, každému úradnému úkonu, kvôli každému podpisu. Navyše, váš čas stojí peniaze.

3

Za tie hádky mi to nestojí

Pre kľud v rodine alebo kvôli citovému vzťahu k veciam, ktoré zostali v byte, chcete radšej vypratanie nechať na niekoho iného. Nechcete sa kvôli tomu v rodine hádať, nestojí vám to za to.

4

nemôžem už dlhšie čakať

Skúšali ste byt už predať, ale nedopadlo to dobre. Kvôli chybám realitky nebolo možné obchod dokončiť, alebo nádejnému kupcovi po dlhých doťahovačkách neschválili hypotéku. Teraz vás už tlačí čas a nemôžete si dovoliť znova čakať.

5

potrebujem peniaze hneď

Potrebujete mať peniaze z predaja na účte čo najskôr alebo v konkrétny deň, aby ste včas stihli zaplatiť napríklad splátku na nové bývanie. Normálny predaj všetko zdrží, bude sa čakať na záujemcu, potom na schválenie jeho úveru v banke. Každý má na všetko lehotu. Ale to si vy nemôžete dovoliť.

Cenová ponuka

Vyžiadajte si cenovú ponuku hneď
a do 24 hodín budete mať od nás prvé informácie.

Viete, ako to dopadne, ak nič neurobíte?

Ak nič neurobíte, tento bolestivý stav bude pretrvávať. Budete strácať čas zbytočnými obhliadkami, budete behať po úradoch a dúfať, že to snáď čoskoro skončí.

Budete nervózny na rodinu, budete sa hádať na úradoch. To všetko preto, že musíte stále odbiehať od práce, či iných povinností, prípadne cestovať dlhé hodiny.

Budete čakať týždne až mesiace, kým záujemcovi v banke schvália úver a budete sa modliť, aby to tentoraz vyšlo. Ak to vyjde, možno o 2 mesiace budete mať peniaze. Možno.

A ak to nevyjde?

Ak to nevyjde, začne celý ten kolotoč odznova.

Nakoniec nehnuteľnosť pustíte za nehorázne nízku cenu, len aby ste sa zbavili tých starostí a mali konečne svätý pokoj.

Riešenie

To by však bola škoda,
lebo máme pre vás riešenie.

Naše riešenie na takúto situáciu sa volá
Férový výkup nehnuteľnosti.

Nečakajte

Nečakajte, až sa doma poradíte. To môžete neskôr, keď budete mať od nás cenovú ponuku. Vyžiadajte si ju hneď, nech sa začnú veci hýbať.

video

7 výhod férového výkupu

Manifest dôvery

Sme realitná kancelária, ktorá sa predaju nehnuteľností venuje už takmer 20 rokov.

Naši klienti sú s nami nadmieru spokojní a 99 % z nich by nás odporučilo svojim známym.

Vsádzame na kvalitu, profesionálny prístup a na nulovú toleranciu chýb, ktoré by vás mohli stáť peniaze alebo čas.

Nie sme špekulanti, ktorí vás chcú obrať o nehnuteľnosť alebo o peniaze. Za to nám naša dobrá povesť nestojí.

Neveríte? Pozrite si, čo o nás hovoria naši spokojní zákazníci.

Martin Čapo
Zakladateľ Riešime bývanie

videoreferencie

Toto o nás hovoria ľudia ako vy:

Zdroj dát: Automatizovaný prieskum spokojnosti klientov RIEŠIME BÝVANIE cez SurveyMonkey.

Ako to u nás funguje?

Pozrite si

Ako funguje Férový výkup od Riešime bývanie?

Obmedzené financie

Vyplňte dotazník teraz, množstvo financií pre túto službu je obmedzené. Financie alokujeme podľa poradia uzatvorených rezervačných zmlúv.

3 dôležité výhody pre vás

Naše garancie

Ponuka zadarmo

Ak sa rozhodnete našu ponuku nevyužiť, nič za ňu neplatíte. Rovnako, ak sa aj rozhodnete nehnuteľnosť predávať iným spôsobom ako Férovým výkupom, nebudete za ocenenie platiť.

Garancia vyplatenia peňazí

Od momentu podpísania kúpnej zmluvy sú peniaze uložené u notára. Notárska úschova je všeobecne uznávaná metóda ako ochrániť predávajúceho aj kupujúceho počas obdobia, kedy sa čaká na rozhodnutie katastra o zmene vlastníka nehnuteľnosti.

Peniaze včas

Ak potrebujete mať peniaze na účte v konkrétny dátum, zariadime a pripravíme všetko tak, aby ste ich v daný deň mali k dispozícii.

Čas na podpis

Pri každom dokumente vám nechávame čas, aby ste si ho v kľude mohli preštudovať, prípadne nechať pozrieť nezávislým právnikom.

Neodkladajte to, urobte to už dnes a budete zaspávať s dobrým pocitom, že sa veci začali hýbať

Dotazník

Váš prvý krok

Ak ste sa dostali až sem, dajte tomu ešte dve minúty, vyplňte formulár a pošlite nám ho. Ešte v ten deň, prípadne nasledujúci vás bude kontaktovať maklér s odhadom ceny a ďalšími podrobnosťami.

Áno, dotazník nie je úplne najkratší, ale ak máme stanoviť cenu na výkup, potrebujeme o danej nehnuteľnosti aspoň niečo vedieť.

Aj keď je výkup najrýchlejší spôsob, ako premeniť nehnuteľnosť na peniaze, ak sa má transakcia spraviť seriózne, nejaký čas to trvá.

Nezaváhajte

Čím kratší čas, tým nižšia cena

Ak ešte váhate, tak by ste mali vedieť, že každým dňom, ktorým nezačnete, prichádzate o peniaze. Skracujete tak z lehoty predaja, a tým znižujete možnú výkupnú cenu. Každý jeden deň sa prejavuje na cene nehnuteľnosti. Preto pošlite formulár ihneď, nech už o nič neprídete.

Obmedzené zdroje na výkup

Okrem toho, množstvo peňazí, ktoré máme k dispozícii na výkup nehnuteľností nie je síce malé, ale obmedzené. Preto neváhajte zbytočne, aby sme peniaze nesľúbili niekomu inému.

porovnávajte, až keď máte čo

A posledná vec. Predaj takého majetku musí byť dobre premyslená vec, nedá sa spraviť na základe jednej webstránky. Ale rozhodujte sa, premýšľajte a raďte sa s rodinou a známymi až potom, čo pošlete dotazník a dostanete od nás ponuku. Tak máte istotu, že budete mať pre rozhodovanie všetky potrebné informácie.

Nie je Férový výkup nič pre vás?
skúste pozrieť predaj za najvyššiu cenu

predaj za najvyššiu cenu

Každý chce predať za čo najviac. No niekto to vie a niekto nie. My nielen poznáme ale aj používame pokročilé techniky prípravy, prezentácie a rokovaní o cene, preto vieme aj vám poradiť, ako predať vašu nehnuteľnosť až o 10% drahšie.

BRATISLAVA | TRNAVA | NITRA | TOPOĽČANY | TRENČÍN | ŽILINA | DOLNÝ KUBÍN | KOŠICE