Na Dlhých dieloch sú byty, ktoré majú dobrú adresu… a potom sú byty, ktoré majú aj niečo navyše.
Tento 3-izbový byt s výmerou 79 m² je svetlý, príjemný a ponúka veľmi dobrý základ pre pohodlné bývanie aj zaujímavú investíciu. Veľkým benefitom sú až dve lodžie, samostatná kuchyňa, nepriechodné izby a dispozícia, ktorá ponúka možnosť úpravy na plnohodnotný 4-izbový byt.
DISPOZÍCIA A STAV
Byt má výmeru 79 m², plus dve lodžie s celkovou výmerou 7,5 m², samostatnú kuchyňu, tri nepriechodné izby, kúpeľňu, samostatné WC a k bytu prislúcha aj malá pivnica. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou – menené boli plastové okná, kúpeľňa a samostatné WC. Ostatné časti bytu sú pripravené na úpravu podľa vlastných predstáv.
POTENCIÁL BYTU
Veľkou výhodou je samotná dispozícia. Jednu z izieb je možné rozdeliť na dve menšie, čím môže vzniknúť plnohodnotný 4-izbový byt bez zásadných stavebných zásahov. Táto možnosť robí z bytu zaujímavú voľbu aj do budúcna.
BYTOVÝ DOM
Byt sa nachádza vo veľmi dobrom a udržiavanom bytovom dome z roku 1992, kde je len 12 bytov. Vstupná chodba pôsobí príjemne a reprezentatívne, vstup je na elektronický čip a výhodou je aj nový výťah. K dispozícii je tiež bicykláreň a upravené spoločné priestory.
LOKALITA
Dlhé diely patria medzi obľúbené lokality najmä pre rodinné bývanie. V okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, školy, škôlky, obchody, služby, zastávky MHD aj zeleň na oddych.
Ak hľadáte byt, ktorý ponúka priestor, svetlo, dve lodžie a zároveň potenciál vytvoriť si bývanie podľa seba, kľudne sa mi ozvite. Rada vám ho ukážem osobne. Garantujeme profesionálny servis a bezpečné prevedenie celým procesom od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti.