fbpx

Prečo nám zavolať?

96% SPOKOJNÝCH KLIENTOV

My nemáme billboardy – špatia nám mesto. Za nás hovoria naše referencie. Viete o tom, že 96% našich klientov by nás odporučilo svojim najbližším? A to konštantne, už niekoľkýkrát za sebou.

LICENCOVANÍ MAKLÉRI A PODPORNÝ TÍM

Viac rúk, viac hláv, viac pozornosti pre každú nehnuteľnosť a každého kupujúceho. Nenechávame nič na náhodu, preto sa jednej zákazke venuje celý náš tím, nie iba jeden človek.

MARKETING UŠITÝ NA MIERU

A tým nemyslíme iba realitné portály. Každej nehnuteľnosti venujeme osobitnú pozornosť či už na našom Youtube kanáli s 2300+ odberateľmi, Facebooku s 3000+ sledovateľmi, RB appke s viac ako 4200 stiahnutiami, alebo cez 3D Prehliadku v každom inzeráte. 

VYŠE 300 TRANSAKCIÍ V MINULOM ROKU

Tu nájdete veľa z nich. Vďaka toľkým skúsenostiam vieme, ako vám poskytnúť ten najbezpečnejší a najlepší zážitok pri predaji či kúpe vašej nehnuteľnosti.

BEZ PRÁCE NEMÁME KOLÁČE

Nemáme fixný plat. Odmenu dostávame až po dobre urobenej práci, preto si môžete byť istý, že sa predaju či kúpe tej vašej nehnuteľnosti budeme venovať naplno.

90,72% ÚSPEŠNOSŤ TRANSAKCIE

Niekedy sa stane, že sú klienti nútení kúpu či predaj odložiť na neskôr. Naše štatistiky však hovoria, že až vyše 9 z 10 ľudí u nás svoje nové bývanie zrealizuje.

KVALITA VS. CENA

Máme pre vás prémiový servis za férovú cenu, ktorú zvládne aj vaša peňaženka. Dôkazom sú dotazníky vypĺňané reálnymi klientmi, ktorí zhodnotili našu províziu ako primeranú.

90% ZÁKAZIEK PO ODPORÚČANÍ

Najviac ľudí k nám prichádza na základe predošlej skúsenosti alebo referencie od známych. Skrátka po tom, čo zažili spôsob našej práce.

8 TÝŽDŇOV PRIEMERNÁ DOBA TRANSAKCIE

V priemere. Ale nájsť či predať vašu nehnuteľnosť dokážeme aj za 48 hodín.