Apartmán na ostrove Madeira, funchal

Jeden z najvyhľadávanejších ostrovov v Európe

Selected by

Martin Čapo

Lokalita

S výhľadom na Atlantický oceán a na privilegovanom mieste v meste Funchal sa zrodilo súkromné ​​kondomínium The Hills, nový životný štýl, v ktorom vládne elegancia a pohodlie.

Nehnuteľnosť

Apartmán sa nachádza na prízemí 5. bloku pozostávajúceho z 8 apartmánov na dvoch poschodiach. Apartmán disponuje balkónom s výmerou 15 m2, 1 parkovacím miestom a pivnicou.

nadštandard

Zástavba vyniká spoločnými priestormi, ktorým dominuje bazén s ležadlami na slnenie a veľké zelené plochy. Mierna klíma tohto portugalského ostrova umožňuje užívať si bazén po celý rok.

detaily

Úžitková plocha

119,3 m²

Kúpeľňa

2

Počet izieb

2

balkón

15 m²

garážové státie

1

jedinečná Lokalita

Najobľúbenejší ostrov v európe

S Atlantickým oceánom v pozadí a na privilegovanom mieste v meste Funchal sa zrodilo súkromné ​​kondomínium The Hills, nový životný štýl, v ktorom vládne elegancia a pohodlie.

moderná oblasť s prvkami histórie

Moderná zástavba nachádzajúca sa na jednom zo svahov novej obytnej štvrte mesta Funchal, Virtudes, si zvolila architektúru v súlade s tradičnými ostrovnými domami.

mapa

Unikátna nehnuteľnosť

Nový objekt pre súkromie a oddych

Budova bude pozostávať z 8 blokov na 3 podlažiach (prízemie, prvé a druhé poschodie), čo spolu tvorí 104 bytových jednotiek a niekoľkých apartmánov typu penthouse pod strechou. Všetky apartmány majú 1 parkovisko a 1 pivničnú miestnosť v suteréne príslušného bloku.

Dokonalá dispozícia

Apartmán s praktickým dizajnom vhodným pre každodenný život, moderne zariadená kuchyňa v otvorenom priestore, príprava na klimatizáciu vo všetkých izbách a balkón s výhľadom na oceán a záliv mesta Funchal.

MODERNÝ A NADČASOVÝ nadštandard

bazén a dostatok zelene

Zástavba vyniká spoločnými priestormi ktorým dominuje bazén s ležadlami na slnenie, veľké zelené plochy a niekoľko parkovacích miest pre návštevy. Mierna klíma Madeiry umožňuje užívať si bazén po celý rok.

Kvalita a výmera

Apartmán v novej budove The Hills vo Funchale sa nachádza na prízemí 5. bloku. Má veľkorysú výmeru 119,3 m2, disponuje balkónom 15 m2, 1 parkovacím miestom a pivnicou.

Začiatok výstavby: marec 2024. Koniec výstavby: december 2025

Rezervujte si apartmán už TERAZ!

parametre

Cena 395.000,- eur

prečo som vybral túto nehnuteľnosť?

Madeira je podľa mňa aktuálne najzaujímavejšou lokalitou, kde si založiť svoj druhý domov. Výnos z nájmu na rekreačných nehnuteľnostiach je síce konzervatívne okolo 6-7%, ale potenciál kapitálového rastu je veľmi atraktívny. 

Portugalsko, a obzvlášť Madeira, sa v poslednom období stali útočiskom pre ľudí z USA. Je to ich nová Kalifornia a Havaj. Aj preto sa predpokladá, že pravidelný priamy let z NY bude doplnený o ďalšie linky.
 
Ostrov má skvelú celoročnú klímu. Pri 250 tis. obyvateľoch a 50 min. vzdialenosti kamkoľvek poskytuje všetky štandardy bývania v menšej európskej metropole. Široké možnosti športového vyžitia, lokálne dopestované aj tropické ovocie a zelenina a uvoľnené životné tempo sú presne to, čo u druhého domova hľadáme. A to všetko v EU do 6 hodín key to key.

MARTIN ČAPO
CEO Realitnej kancelárie Riešime bývanie

fotogaléria

Prémiové nehnuteľnosti

Keď u nás hovoríme o prémiovej nehnuteľnosti, nehovoríme o cene alebo rozmeroch. A už vôbec nie o luxuse. Hovoríme o nehnuteľnosti s výnimočnými parametrami, ktoré prinášajú nadpriemernú úžitkovú alebo investičnú hodnotu. Takých nehnuteľností nie je veľa a často ich na prvý pohľad ani nie je vidieť. 

Nahliadať na ne skrz cenu za štvorcový meter býva bežnou chybou. Tieto nehnuteľnosti vyžadujú skúsené oko, otvorenú myseľ a predstavivosť. Len tak je možné objaviť výnimočný potenciál, ktorý ostatným uniká.

KONTAKT

AK CHCETE VEDIEŤ VIAC, NAPÍŠTE MI

Martin Čapo

CEO realitnej kancelárie Riešime bývanie