Apartmány pri chorvátskom meste Trogir

Užívajte si dovolenku v Chorvátsku vo vlastnom apartmáne už toto leto.

Selected by

Martin Čapo

Lokalita

Váš nový apartmán sa nachádza necelých 200m od mora v chorvátskej dedinke Seget Donji, ktorá je tzv. západným predmestím mesta Trogir a je súčasťou Trogirskej riviéry.

Nehnuteľnosť

Jedná sa o jeden veľkorysý apartmánový dom s 1 až 3-izbovými apartmánmi s rôznymi dispozíciami. Pre náročných ponúkame dva penthousy s dokonalými výhľadmi nielen na more.

nadštandard

Aktuálne si viete vybrať apartmány v rôznom štandarde a dozariadiť si ich podľa svojich predstáv. Výber apartmánu závisí iba na Vašich preferenciach.

detaily

Úžitková plocha

od 46 m²

Podlažie

1/4

Počet izieb

1i-3i

kúpeľňa

1

parkovanie

1

Vyhľadávaná Lokalita

Historické mestečko

Pekne upravená dedinka Seget Donji je vyhľadávaným letoviskom Trogirskej riviéry rozprestierajúce sa v Trogirskom zálive, uzavretom z južnej aj východnej strany známym ostrovom Čiovo. Seget Donji je iba 2 km od vyhľadávaného mesta Trogir, ktorého historické centrum je zapísané na zozname UNESCO.

Skvelá dostupnosť

Rýchlo dostupná destinácia autom, lietadlom do neďalekého letiska pri Splite alebo vlakom priamo z Bratislavy je známa kamienkovými plážami s pozvoľným vstupom do mora, vlastnou marínou s jachtami, širokou vybavenosťou služieb a dýchajúcou históriou neďalekého Trogiru.

mapa

Veľkorysá nehnuteľnosť

Dokonalá dispozícia

Apartmánový dom bol kolaudovaný v lete 2023 a disponuje 51 apartmánovými jednotkami, z ktorých už väčšia časť má svojich majiteľov. Pridajte sa k nim a vyberte si 1, 2 alebo 3-izbový apartmán s vlastnou terasou alebo penthouse s výhľadom priamo na more a hory. Ku každému apartmánu prislúcha vonkajšie parkovanie státie, k penthousom dve. Tie najlepšie ponuky sa rýchlo míňajú.

fotogaléria

Vysoký nadštandard

Jedinečná dispozícia a kvalita

Každý apartmán vyniká svojou jedinečnou dispozíciou a kvalitným prevedením. Pridanou hodnotou je možnosť zariadiť si interiér podľa svojich predstáv a vkusu. Vy sa rozhodnete či snívate o mramorovej kuchynskej doske, zariadení v teplých alebo mediteriánskych farbách. Doprajte jedinečnosť a útulnosť svojmu novému domovu pri mori.

Každý apartmán má bezpečnostné dvere, plastové okná, dlažby alebo drevené podlahy a dokončenú kúpeľňu s kompletnou sanitou. Predpríprava na klimatizáciu a elektrický kotol je samozrejmosťou.

parametre

Cena od 155.000,- eur

prečo som vybral túto nehnuteľnosť?

Už dlhé roky je Chorvátsko považované za “slovenské” more – rýchla dostupnosť autom alebo letecky, menšia jazyková bariéra alebo prijatie eura len umocňujú tento výrok. Rekreačné nehnuteľnosti už od čias covidu hrajú svoj prím a more láka čoraz viac ľudí.

Vlastniť nehnuteľnosť pri mori sa stáva čoraz častejšie snom mnohých Slovákov, ale aj realitou – za cenu bežného bytu v Bratislave si môžete dopriať apartmán pri mori a zároveň skvelú investíciu priamo na pobreží Trogirskej riviéry. Smelo do toho!

MARTIN ČAPO
CEO Realitnej kancelárie Riešime bývanie

kontakt

Silvia Čelková

Ak máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti alebo sa chcete spýtať na akékoľvek podrobnosti ohľadom ponuky, budem rada, ak sa mi ozvete.

Prémiové nehnuteľnosti

Keď u nás hovoríme o prémiovej nehnuteľnosti, nehovoríme o cene alebo rozmeroch. A už vôbec nie o luxuse. Hovoríme o nehnuteľnosti s výnimočnými parametrami, ktoré prinášajú nadpriemernú úžitkovú alebo investičnú hodnotu. Takých nehnuteľností nie je veľa a často ich na prvý pohľad ani nie je vidieť. 

Nahliadať na ne skrz cenu za štvorcový meter býva bežnou chybou. Tieto nehnuteľnosti vyžadujú skúsené oko, otvorenú myseľ a predstavivosť. Len tak je možné objaviť výnimočný potenciál, ktorý ostatným uniká.