Byt bulvár žilina

Veľkometrážny nadštandardný byt na žilinskom Bulvári

Selected by

Martin Čapo

Lokalita

Byt sa nachádza v centre Žiliny, všetko potrebné tu vybavíte na pešo. V blízkosti je vyhľadávané detské ihrisko, potraviny, populárne reštaurácie, vinárne a kaviarne. 

Nehnuteľnosť

Dominantou bytu je centrálny otvorený obývací priestor a jeho najväčšou prednosťou je výmera 230 m².  

nadštandard

K bytu je spracovaný architektonický návrh interiéru a nábytku od renomovaného interiérového štúdia.

detaily

Úžitková plocha

230 m²

Podlažie

4/4

Počet izieb

5

kúpeľňa

2

parkovanie

1

Lokalita

Známy žilinský bulvár čaká už budúci rok rozsiahla rekonštrukcia, vďaka ktorej sa táto lokalita stane ešte vyhľadávanejšou a investične zaujímavou. V blízkosti je vyhľadávané detské ihrisko, potraviny, viaceré populárne reštaurácie, vinárne a kaviarne. Veľkou výhodou je, že všetko potrebné tu vybavíte na pešo. V lokalite sa bezproblémovo parkuje aj vo večerných hodinách.

mapa

Dispozícia

Slovo veľkometrážny dostáva pri tomto byte nový rozmer. Na 230 m2 plochy nájdete krásnu veľkú obývaciu halu s jedálenskou časťou, priestrannú kuchyňu, dve veľké spálne so šatníkmi, dve kúpeľne, detskú izbu, TV miestnosť, práčovňu a to všetko v najvyhľadávanejšej lokalite vo vnútrobloku pri žilinskom bulvári.

Komfort

Byt vznikol nadstavbou tehlovej bytovky a okrem krásneho štýlového priestoru ponúka aj komfortné vybavenie. Južná orientácia zabezpečuje pekné presvetlenie a severná strana bytu dobrý tepelný komfort aj v letných mesiacoch, ako aj kľudný spánok s výhľadom na zeleň. Byt je možné rozdeliť na jednoizbový apartmán s kúpeľňou a plnohodnotný štvorizbový byt. K bytu je spracovaný architektonický návrh interiéru a nábytku od renomovaného interiérového štúdia.

parametre

Cena 310 000

prečo som vybral túto nehnuteľnosť?

Na to, aby ste sa vo svojom cítili naozaj dobre nie je potrebné veľa, isté veci sú však nevyhnutnosťou. 3 izby stačia, ak sú  prakticky zariadené a je k nim aj veľký pobytový exteriér. Dve toalety by už dnes mohli byť aj štandardom a nad dvomi garážovými státiami by som neváhal. Poloha za mňa ideálna nielen pre rodinu, ale aj prácu, zábavu alebo šport. Viem, býval som tu.

MARTIN ČAPO
CEO Realitnej kancelárie Riešime bývanie

virtuálna 3d prehliadka

fotogaléria

kontakt

Ján Ratulovský

Ak máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti alebo sa chcete spýtať na akékoľvek podrobnosti ohľadom ponuky, budem rád, ak sa mi ozvete.

Prémiové nehnuteľnosti

Keď u nás hovoríme o prémiovej nehnuteľnosti, nehovoríme o cene alebo rozmeroch. A už vôbec nie o luxuse. Hovoríme o nehnuteľnosti s výnimočnými parametrami, ktoré prinášajú nadpriemernú úžitkovú alebo investičnú hodnotu. Takých nehnuteľností nie je veľa a často ich na prvý pohľad ani nie je vidieť. 

Nahliadať na ne skrz cenu za štvorcový meter býva bežnou chybou. Tieto nehnuteľnosti vyžadujú skúsené oko, otvorenú myseľ a predstavivosť. Len tak je možné objaviť výnimočný potenciál, ktorý ostatným uniká.