Exkluzívny byt v centre Bratislavy

Moderná elegancia s jedinečnou atmosférou

Selected by

Martin Čapo

Lokalita

Budova je národnou kultúrnou pamiatkou z roku 1926 v secesnom štýle. V súčasnosti je vkusne zrekonštruovaná a ponúka moderné bývanie v historickej atmosfére – kombinácia, ktorú v Bratislave len tak ľahko nenájdete. 

Nehnuteľnosť

Byt poskytuje dostatok priestoru pre pohodlný život jednotlivcov aj rodín. Moderná kuchyňa s vinotékou sa stane srdcom vášho domova a ponúkne ideálne prostredie pre spoločné chvíle s priateľmi a rodinou.

nadštandard

Tento luxusne zrekonštruovaný byt s rozlohou 84 m2 ponúka modernú eleganciu a jedinečnú atmosféru. Predstavuje dokonalé spojenie nadčasového štýlu s kvalitnými materiálmi a precíznym spracovaním.

detaily

Úžitková plocha

84 m²

Podlažie

5

Počet izieb

3

kobka

1

kúpeľňa

2

Exkluzívna Lokalita

Skvelá dostupnosť

Okrem štýlového interiéru vás byt očarí aj svojou polohou. Nachádza sa na Gorkého ulici, jednej z najprestížnejších adries v Bratislave, obklopený reprezentatívnymi stavbami a ponúka špičkovú občiansku vybavenosť. V okolí nájdete reštaurácie, kaviarne, obchody, múzeá, galérie, divadlá a mnoho ďalšieho.

Historická budova

Budova na Gorkého ulici, v ktorej sa byt nachádza, je národnou kultúrnou pamiatkou. Bola postavená v roku 1926 v secesnom štýle. Pôvodne slúžila ako sídlo banky a neskôr prešla rôznymi rekonštrukciami a úpravami. V súčasnosti je budova kompletne zrekonštruovaná a ponúka moderné bývanie v historickej atmosfére.

mapa

Luxusná nehnuteľnosť

Dokonalá dispozícia

Vstúpte do priestoru premyslene navrhnutého interiérovým dizajnérom, kde sa spája nadčasový štýl s kvalitnými materiálmi a precíznym spracovaním. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá bola dokončená v apríli 2024, a ponúka tak najvyšší štandard bývania.

komfortné bývanie v centre

Byt s troma izbami poskytuje dostatok priestoru pre pohodlný život jednotlivcov aj rodín. Moderná kuchyňa s kuchynskou linkou z drevenej dyhy s TechniStone pracovnou doskou a vinotékou sa stane srdcom vášho domova a ponúkne ideálne prostredie pre spoločné chvíle s priateľmi a rodinou. Dve samostatné kúpeľne a toaleta zaručujú komfort a súkromie.

virtuálna 3d prehliadka

Vysoký nadštandard

Kvalita a výmera

Najväčším komfortom je kvalita prevedenia bytu. Nachádzajú sa tu na mieru vyrobené skrine s prípravou na umiestnenie práčky, dostatok úložného priestoru s využitím praktického kútika na pranie, podlahové kúrenie v kúpeľni, ktoré vám v zime spríjemní každý kúpeľ.

Do detailu premyslená nehnuteľnosť

Mramorové umývadlo Calcatta Viola v kúpeľni, ktoré okamžite upúta pozornosť a dodá kúpeľni luxusný vzhľad, je z Turecka.  Priestor dopĺňajú moderné dizajnové svietidlá, ktoré dotvárajú elegantnú a modernú atmosféru bytu.

parametre

Cena 485.000,- eur

prečo som vybral túto nehnuteľnosť?

Exkluzívny 3-i byt v historickom centre Bratislavy na Gorkého ulici predstavujúci spojenie moderného komfortu a historického šarmu je ponukou, aká sa skutočne objaví len výnimočne. Bytový dom z roku 1926 v secesnom štýle po kompletnej rekonštrukcii ponúka moderné bývanie v autentickom historickom prostredí. Byt je vybavený dvoma kúpeľňami a dizajnovými prvkami, ktoré dokonale podčiarkujú luxusný charakter nehnuteľnosti. Je nielen vizuálne atraktívny, ale aj prakticky navrhnutý s dostatkom úložného priestoru a vďaka security systému sa v ňom budete cítiť naozaj bezpečne.

Výhody tejto lokality sú nesporné. Nachádza sa v jednej z najprestížnejších častí Bratislavy s výbornou občianskou vybavenosťou. Nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitné a komfortné bývanie v centre Bratislavy s dotykom histórie. Ponúka nielen vysokú životnú úroveň, ale aj investičný potenciál vzhľadom na svoju výnimočnú polohu a unikátnu kombináciu moderného a historického štýlu.

MARTIN ČAPO
CEO Realitnej kancelárie Riešime bývanie

fotogaléria

kontakt

Veronika Varholová

Ak máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti alebo sa chcete spýtať na akékoľvek podrobnosti ohľadom ponuky, budem rád, ak sa mi ozvete.

Prémiové nehnuteľnosti

Keď u nás hovoríme o prémiovej nehnuteľnosti, nehovoríme o cene alebo rozmeroch. A už vôbec nie o luxuse. Hovoríme o nehnuteľnosti s výnimočnými parametrami, ktoré prinášajú nadpriemernú úžitkovú alebo investičnú hodnotu. Takých nehnuteľností nie je veľa a často ich na prvý pohľad ani nie je vidieť. 

Nahliadať na ne skrz cenu za štvorcový meter býva bežnou chybou. Tieto nehnuteľnosti vyžadujú skúsené oko, otvorenú myseľ a predstavivosť. Len tak je možné objaviť výnimočný potenciál, ktorý ostatným uniká.