Kanadský zrub

v známom a vyhľadávanom lyžiarskom, rekreačnom a turistickom stredisku Donovaly

Selected by

Martin Čapo

Lokalita

V bezprostrednej blízkosti lyžiarskych svahov aj detských vlekov.

Nehnuteľnosť

Srdcom chaty je veľký otvorený priestor ktorému dominuje krásna kachľová pec s prieduchmi.

nadštandard

Zaiste najviac vás poteší veľká terasa s výhľadom na priľahlý les, kde pri rannej káve budete mať pocit, že sedíte v korunách stromov.

detaily

výmera

160 m²

výmera pozemku

476 m²

Počet izieb

4

počet kúpeľní

2

Parkovacie miesta

3-4

Lokalita Snow

Ponúkame vám na predaj chatu (Kanadský zrub) v známom a vyhľadávanom lyžiarskom, rekreačnom a turistickom stredisku Donovaly, v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych svahov aj detských vlekov. 

Lyžovanie

Lyžiarske stredisko Park Snow Donovaly a lanovka Telemix na Novú hoľu aj Záhradište (vrátane nočného lyžovania) sú vzdialené od chaty len cca 400 metrov. K lyžiarskemu vleku Patty, zimného strediska Funpark a letného detského mesta Donovalkovo je to od chaty len 150 metrov. 

Aktivity

Lokalita a jej blízke okolie ponúka množstvo aktivít a zaručene sa tu nebudete nudiť v ktoromkoľvek ročnom období (okrem skvelej lyžovačky napr. horská turistika, cyklotrasy, bežkárske trate, bobová dráha, lanový park, E-kolobežky, wellness, aquapark a množstvo atrakcií pre deti).

mapa

Nehnuteľnosť s unikátnou dispozíciou

2 Nadzemné podlažia

Samotná chata má dve nadzemné podlažia s výbornou dispozíciou, kde na prvom podlaží je veľký otvorený priestor (obývačka, veľká kuchyňa so spotrebičmi a s jedálňou), ktorému dominuje krásna kachľová pec s prieduchmi. V kuchyni nechýba špajza ani umývačka riadu a v chodbe je veľká komora a kúpeľňa s toaletou a sprchovacím kútom. Na druhom podlaží sa nachádzajú 3 nepriechodné izby (v ktorých v pohode ubytujete 9 ľudí) a jedna kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. 

veľkorysé priestory

Chata má veľký otvorený pivničný priestor, v ktorom je možnosť dobudovať wellness. Pred chatou je priestor na parkovanie 3-4 áut a za chatou sa nachádza krytá terasa a vonkajšie posedenie s ohniskom.

virtuálna 3d prehliadka

Nadštandardný komfort a moderné technológie

veľká terasa v korunách stromov

Zaiste najviac vás poteší veľká terasa s výhľadom na priľahlý les, kde pri rannej káve budete mať pocit, že sedíte v korunách stromov. Objekt má vlastný online kamerový systém a alarm prepojený na pult centrálnej ochrany. 

moderné technológie

Kúrenie aj alarm sú ovládané na diaľku prostredníctvom aplikácie a v chate je vysokorýchlostný internet aj satelit. Chata sa dá využívať celoročne. V zimných mesiacoch je možnosť zabezpečiť odhŕňanie snehu okolo chaty a mať tak k dispozícii bezproblémové parkovanie.

parametre

Cena 349 000

prečo som vybral túto nehnuteľnosť?

Rekreačných nehnuteľností je na všetky chute. Zriedkavo sa však stretne romantika s praktickosťou, ako pri tomto zrube. Centrálna poloha, ale aj terasa s nerušeným výhľadom do lesa. 10 miest na spanie v 4 izbách a veľký spoločný priestor s kuchyňou zvládne aj väčšiu skupinu. Suterén pripravený na všetky rekreačné „doplnky”, ktoré novému majiteľovi napadnú. ROI už bude závisieť iba na šikovnosti správcu.

MARTIN ČAPO
CEO Realitnej kancelárie Riešime bývanie

Fotogaléria

Pôdorysy

kontakt

Branislav kleň

Ak máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti alebo sa chcete spýtať na akékoľvek podrobnosti ohľadom ponuky, budem rád, ak sa mi ozvete.

Prémiové nehnuteľnosti

Keď u nás hovoríme o prémiovej nehnuteľnosti, nehovoríme o cene alebo rozmeroch. A už vôbec nie o luxuse. Hovoríme o nehnuteľnosti s výnimočnými parametrami, ktoré prinášajú nadpriemernú úžitkovú alebo investičnú hodnotu. Takých nehnuteľností nie je veľa a často ich na prvý pohľad ani nie je vidieť. 

Nahliadať na ne skrz cenu za štvorcový meter býva bežnou chybou. Tieto nehnuteľnosti vyžadujú skúsené oko, otvorenú myseľ a predstavivosť. Len tak je možné objaviť výnimočný potenciál, ktorý ostatným uniká.