Nadštandardný dom na ostrove Madeira

s výhľadmi na Atlantický oceán, ponta do sol

Selected by

Martin Čapo

Lokalita

Canhas – Ponta do Sol, je známe svojou polohou a pôsobivými výhľadmi na juhozápade ostrova. Ponúka príjemné teplé podnebie počas väčšiny roka a blízky prístup k nádherným plážam a turistickým atrakciám.

nehnuteľnosť

Samostatne stojaci dom sa vyznačuje vynikajúcou stavebnou kvalitou a praktickým usporiadaním. S možnosťou parkovania pre štyri autá, útulným krbom a terasou s výhľadom na oceán ponúka ideálne prostredie pre pohodlný život plný luxusu a komfortu.

Nadštandard

Svojím dizajnom a vysokou úrovňou vybavenia tento dom ponúka špičkový nadštandard bývania. S modernými interiérovými prvkami a štyrmi  spálňami plus jednou ďalšou samostatnou izbou je ideálnym miestom pre pohodlný a luxusný život.

detaily

Úžitková plocha

344 m²

Počet kúpeľní

4

Počet izieb

4

výmera pozemku

490 m²

garážové státie

4

Tichá a príjemná lokalita

Skvelá dostupnosť

Canhas – Ponta do Sol je žiadaná oblasť na Madeire. Je známa svojou tichou polohou a pôsobivými výhľadmi. Nachádza sa v blízkosti miestnych obchodov, reštaurácií a ďalších služieb. 

miesto pre Oddych a aktívny život

Svojou polohou na juhozápade ostrova ponúka príjemné teplé podnebie počas väčšiny roka a blízky prístup k nádherným plážam a turistickým atrakciám. Pre milovníkov prírody a aktívneho životného štýlu je tento región tiež ideálnym miestom pre turistiku, cykloturistiku a ďalšie vonkajšie aktivity.

mapa

Dispozícia a vybavenie nehnuteľnosti

veľkorysá výmera

Dom disponuje štvormiestnou garážou a praktickou práčovňou so skladovacím priestorom. Útulná spoločenská miestnosť s krbom v suteréne poskytuje ideálne miesto pre rodinné večery, zatiaľ čo na poschodí nájdete obývaciu izbu a jedáleň, plne vybavenú kuchyňu a rozľahlú verandu.

moderný interiér

S modernými interiérovými prvky a priestormi navrhnutými s ohľadom na váš komfort a pohodlie. Terasa ponúka výhľady na Atlantický oceán a príjemné, pokojné prostredie.

Jedinečný nadštandard

Vďaka svojmu exkluzívnemu vybaveniu a premyslenému dizajnu táto nehnuteľnosť je kombináciou luxusu s funkčnosťou, najmä jeho ideálnou polohou a nadštandardným vybavením. Interiér a exteriér je postavený z kvalitných materiálov.

parametre

Cena 800 000

prečo som vybral túto nehnuteľnosť?

Madeira je podľa mňa aktuálne najzaujímavejšou lokalitou, kde si založiť svoj druhý domov. Výnos z nájmu na rekreačných nehnuteľnostiach je síce konzervatívne okolo 6-7%, ale potenciál kapitálového rastu je veľmi atraktívny. 

Portugalsko, a obzvlášť Madeira, sa v poslednom období stali útočiskom pre ľudí z USA. Je to ich nová Kalifornia a Havaj. Aj preto sa predpokladá, že pravidelný priamy let z NY bude doplnený o ďalšie linky.
 
Ostrov má skvelú celoročnú klímu. Pri 250 tis. obyvateľoch a 50 min. vzdialenosti kamkoľvek poskytuje všetky štandardy bývania v menšej európskej metropole. Široké možnosti športového vyžitia, lokálne dopestované aj tropické ovocie a zelenina a uvoľnené životné tempo sú presne to, čo u druhého domova hľadáme. A to všetko v EU do 6 hodín key to key.

MARTIN ČAPO
CEO Realitnej kancelárie Riešime bývanie

fotogaléria

Prémiové nehnuteľnosti

Keď u nás hovoríme o prémiovej nehnuteľnosti, nehovoríme o cene alebo rozmeroch. A už vôbec nie o luxuse. Hovoríme o nehnuteľnosti s výnimočnými parametrami, ktoré prinášajú nadpriemernú úžitkovú alebo investičnú hodnotu. Takých nehnuteľností nie je veľa a často ich na prvý pohľad ani nie je vidieť. 

Nahliadať na ne skrz cenu za štvorcový meter býva bežnou chybou. Tieto nehnuteľnosti vyžadujú skúsené oko, otvorenú myseľ a predstavivosť. Len tak je možné objaviť výnimočný potenciál, ktorý ostatným uniká.

KONTAKT

AK CHCETE VEDIEŤ VIAC, NAPÍŠTE MI

Martin Čapo

CEO realitnej kancelárie Riešime bývanie