RODINNÝ DOM V PEZINKU

Rohový dom s wellnessom a iba dvoma susedmi v tichej lokalite

Selected by

Martin Čapo

Lokalita

Exkluzívna adresa v tichej ulici blízko pezinských viníc.

Nehnuteľnosť

Veľmi dobre umiestnený samostatne stojaci 6i rodinný dom s takmer bezúdržbovou záhradkou.

nadštandard

Kvalitná stavba s drevenými parketami, nadčasovou pultovou strechou a wellnessom.

detaily

Úžitková plocha

143 m²

Počet izieb

5

kúpeľňa

2

kobka

1

parkovanie

2

Tichá vyhľadávaná lokalita v blízkosti viníc

PRESTÍŽNA ADRESA

Tento 9-ročný rodinný dom sa nachádza v Pezinku, v tichej lokalite na prestížnej slepej ulici Šteberlova blízko pezinských viníc. Táto oblasť neďaleko sídliska Sever je známa svojou pokojnou atmosférou a výnimočným prostredím, ideálnym pre tých, ktorí hľadajú odpočinok a súkromie.

Prechádzky v prírode

Okolie ponúka dostatok príležitostí na prechádzky po vinohradoch a príjemné chvíle strávené v prírode. Taktiež je v dosahu potrebná občianska vybavenosť a pohodlná dopravná dostupnosť.

mapa

Nehnuteľnosť zameraná na kvalitu a funkčnosť

Štýlová architektúra, sauna a zimná záhrada

Dom oplýva štýlovou architektúrou a výnimočným vnútorným usporiadaním, pričom zastavaná plocha dosahuje 181 m2 a úžitková plocha sa rozprestiera na impozantných 143 m2. Pri vstupe vás privíta útulná predsieň otvárajúca sa do obývacej izby s kozubom, kuchyne a jedálenskej časti. Prvé podlažie disponuje tiež dvomi spálňami, pracovňou/šatníkom a dvomi kúpeľňami s toaletou. Naviac tu nájdete technickú miestnosť či komoru pre praktické odkladanie vecí. Exkluzívnym bonusom je zimná záhrada s infrasaunou, ktorá pridáva nehnuteľnosti dotyk luxusu a relaxácie.

POTENCIÁL NA ZARIADENIE ĎALŠÍCH PRIESTOROV

Podkrovie s rozlohou 115 m2 v pultovej streche s oknami ponúka bezkonkurenčný potenciál na ďalšiu expanziu obytného priestoru. V súčasnosti slúži ako hosťovská izba, no môže byť ľubovoľne využité podľa predstáv nových majiteľov – či už ako miesto na oddych alebo odkladací priestor či herňa pre deti. Nezameniteľným prvkom je 28 m2 priestranná, juhovýchodne orientovaná terasa s prepojením na zimnú záhradu.

DÔSLEDNE PREMYSLENÝ NADŠTANDARD

MODERNÉ TECHNOLÓGIE A BEZÚDRŽBOVÁ ZÁHRADKA

Nový majiteľ určite ocení drevené parkety, drevo-hliníkové okná, exteriérové rolety v celom dome, útulný kozub a moderný zabezpečovací systém (alarm). Každého záhradkára poteší takmer bezúdržbová záhradka plná kríkov s drobným ovocím (maliny, ríbezle, černice, arónie, rakytník, muchovník…), 2 liesky, višňa, 3 vyvýšené záhony na pestovanie zeleniny a iné okrasné exteriérové dreviny a rastliny polievané z kopanej studne.

parametre

Cena 475 000

prečo som vybral túto nehnuteľnosť?

Túto lokalitu som objavil pred takmer desiatimi rokmi a dodnes ju považujem za jednu z najlepších pre rodinné bývanie. Tento fakt iba umocňuje komfortný rohový pozemok, nadštandardná architektúra domu a príjemné materiálové prevedenie. Toto je jeden z domov, pri ktorom si skutočne môžete povedať, že tu už ostanete.

MARTIN ČAPO
CEO Realitnej kancelárie Riešime bývanie

virtuálna 3d prehliadka

fotogaléria

kontakt

Tomáš Brejčák

Ak máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti alebo sa chcete spýtať na akékoľvek podrobnosti ohľadom ponuky, budem rád, ak sa mi ozvete.

Prémiové nehnuteľnosti

Keď u nás hovoríme o prémiovej nehnuteľnosti, nehovoríme o cene alebo rozmeroch. A už vôbec nie o luxuse. Hovoríme o nehnuteľnosti s výnimočnými parametrami, ktoré prinášajú nadpriemernú úžitkovú alebo investičnú hodnotu. Takých nehnuteľností nie je veľa a často ich na prvý pohľad ani nie je vidieť. 

Nahliadať na ne skrz cenu za štvorcový meter býva bežnou chybou. Tieto nehnuteľnosti vyžadujú skúsené oko, otvorenú myseľ a predstavivosť. Len tak je možné objaviť výnimočný potenciál, ktorý ostatným uniká.