BYT
/
Úspešne predaná

08/2018 – Klokočina, Nitra

Typ

BYT

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

92 000 €

Výmera

0 m²
Počet izieb
3
Cena
92 000 €
Poschodie
0
Lokalita
Nitra

Vyhľadávaná dispozícia 3 izb. bytu a zároveň aj lokalita pre tých, ktorý hľadajú bývanie v útulnom, tichom prostredí, plnom zelene a predsa len kúsok od centra mesta. Bývanie bez zdolávania schodov a privolávania výťahov.
Predané úspešne do 3 mesiacov. Majiteľka sa obrátila na mňa na základe bývalej spolupráce v banke.
Byt predávala neúspešne cez inú realitnú kanceláriu 9 mesiacov, tak hľadala inú RK , ktorej zverí svoj byt a zistila, že som realitná maklérka v súčastnosti. Kľúčová bola dobre zvolená cenová stratégia

Viac
Test
Všetky inzeráty makléra
Beáta Szárazová
Som obchodník, ktorý Vám pomôže riešiť Vašu životnú situáciu v oblasti bývania. Kúpa a predaj nehnuteľnosti je pre mňa vždy jedinečná udalosť, ani jedna nie je rovnaká. Mnohí z Vás ju robia prvýkrát a na celý život. Vypočujem si Vaše požiadavky a premením ich na realitu zodpovedne, so vzájomnou dôverou pre Vašu spokojnosť a splnenia sna o bývaní. Ste rodina, absolventi, alebo dôchodcovia? Ak riešite zmenu počas zabehnutého bývania, lebo to priniesli udalosti okolo Vás, tak som tu pre Vás odborne aj ľudsky. Moja práca je pre mňa celoživotným poslaním a životným štýlom. Prináša mi slobodu v rozhodovaní sa a tiež mojim klientom, rozhodnúť sa slobodne a správne pri výbere nehnuteľnosti a jej financovaní. Preto moju prácu milujem a robí radosť mne a mojim spokojným klientom.