Apartmán
/
Úspešne predaná

2-IZB. APARTMÁN – TATRALANDIA, LM

Typ

Apartmán

Ponuka

Úspešne predaná

Cena

138 000 €

Výmera

50 m²
Počet izieb
2
Cena
138 000 €
Výmera
50 m²
Lokalita
Liptovský Mikuláš

Úspešne predaný apartmán priamo v komplexe Aquapark Tatralandia, s množstvom tobogánov, bazénov a vodných atrakcií. Je to ideálne miesto pre oddych a zábavu pre celú rodinu, len kúsok od vodnej nádrže Liptovská Mara a 4 km od centra mesta Liptovský Mikuláš.
V spodnej časti apartmánu je Obývacia izba s priamym vstupom na terasu, kuchyňa s jedálenským stolom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na poschodí je veľká spálňa pre 5 osôb a balkón s výhľadom na vrcholy Tatier.
Tatry ponúkajú nespočetné možnosti na lyžovanie, turistiku a iné aktivity v každom ročnom období. Skvelé miesto pre každého, kto miluje hory, vodu a aktívny životný štýl. Apartmán sa nachádza 14 km od vyhľadávaného lyžiarskeho strediska Jasná v Demänovskej doline. Okrem Aquaparku Tatralandia nájdete v okolí množstvo atrakcií vhodných pre rodiny s deťmi. Kontaktná ZOO, lanové centrum, cyklistické trasy, vodné športy a veľa ďalších aktivít, ktoré vám spríjemnia rodinné chvíle.
Tento apartmán je nielen výborná podnikateľská príležitosť a investícia, ale najmä príležitosť nekonečných dovolenkových zážitkov.

Viac
Balkón
Bez ťarchy
Bezbariérový
Detské ihrisko
Eurookná
Pri lese
Pri vode
Príroda
Recepcia
So zariadením
Terasa
Uzavretý areál
Vlastné kúrenie
Všetky inzeráty makléra
Branislav Kleň
Domov je tá najzákladnejšia priorita každého z nás. Je to miesto, kde žijeme s tým najcennejším, čo v živote máme. Rozhodnutie nájsť si svoj nový domov je spojený s veľkým rizikom a častokrát je to tá najväčšia investícia v našom živote, pri ktorej nechceme spraviť chybu. Sám som si týmto procesom prešiel a môj domov je dnes ten, ktorý som si vysníval. Chcem byť pri tom, keď aj vám vďaka mojim vedomostiam a skúsenostiam pomôžem nájsť si svoju vysnívanú nehnuteľnosť, ktorú vy premeníte na domov. Robiť tie najväčšie životné rozhodnutia s istotou, to je to, v čom sa môžete na mňa spoľahnúť.